Рокотека "Наврочили"

| 1 | Розділ: Враження | 22 жовтня 2018 22:46

Рокотека "Наврочили" 2018
Подія, яка ще раз підтверджує, що коли людині в околі 30 років, хочеться слухати музику свого дитинства чи юності.
Почали концерт Джек О'Лентерн. Попередній раз я їх чув, мабуть, ще в студентські роки на рокотеці в Спартаку. Грали дуже хітові пісеньки, але народ не слемився. Аж під "Де ти є" трохи пострибали.
Наступними були Оратанія. "Перед носом два гарбуза і велика кукуруза". Народ почав легенько слемитись. Без паузи, другим зіграли кавер на пісню Водограй. Ну і далі свої хіти. "Цимбали" залишили на кінець. Тих я попередній раз чув на фестивалі Славське Рок 2007. Вони тоді виступали при краватках, в піджаках, кольорових трусах і великих плюшевих капцях. 11 років пройшло…
Далі Серцевий Напад. Я їх слухаю в записі дуже давно, але до того наживо не бачив. Грали почерзі нові і старі пісні, всього 14 пісень, найбільше зі всіх. Зіграли кавер на "Лента за лентою". Трек "И" грали тричі на біс. Хіт "Субкультура" залишили на кінець. Punk is not dead!
Поміж виступами гуртів грала музика від діджея.
Ніагара. Найбільш очікуваний гурт того вечора. Їх я бачив востаннє на Тарасі Бульбі, але ще в 2008 році. Перед виступом ввімкнули пісню про Ніагару, імовірно, Василя Васильціва. Почали виступ з пісні "Перевернем". Зіграли 10 пісень, з яких тільки 3 були зі старого репертуару. Виявилось що пісня-загадка "Була в носі я" має ще одну народну назву - "Коло марсіан". Але тої пісні не грали. Зі старих хітів грали "Вилітаю в небо", "О-ля-ля-ля" і "Мало". Казали, що будуть на виході перевіряти чи мокрі футболки. На кінець зіграли ліричну пісню "Тільки двоє".
Час, що пройшов, не нашкодив, майстерність не проп'єш, у музикантів з'явились нові пісні і діти, які теж тусувалися на концерті.
І на завершення живих виступів, Андрій Жолоб представив свій гурт Бетон. Попередньо попросив забрати дітей, бо будуть звучати страшні слова. Почали з пісні "Іди сюда", закликаючи всіх ближче під сцену. Заграли справжній хардкор, я давно мріяв на такий концерт сходити. Думаю, що пісні "Паркуюсь як мудак", "По помитому пішов…" і "Сага про майстра" стануть хітами на радіо.
Звук був дуже жирний, вата в вухах не врятувала, але я встиг раніше прослухати більшість пісень, тому міг підспівувати, не розуміючи слів.
Футболка мокра - все супер, львівський роцк живий.

Джек О'Лентерн
https://soundcloud.com/user966957690/y59noajptczc
Оратанія
https://soundcloud.com/user-101146113/sets/3odonptrpmls
Серцевий Напад
https://soundcloud.com/tn4taj18vzei/sets/188v9j2ahqwz
Ніагара
https://soundcloud.com/user-163754286/tracks
Бетон
https://soundcloud.com/vsevolod-kniaz/sets/yutfy8xrkscc
Хочеш відповісти? Авторизуйся!

Miklos | 14.11.18 09:30:42 | #

+1
аж сплакнув, читаючи відгук
львівські металічні гурти збираються (швидше за все), репетирують. по ідеї, мали б десь виступати? питання: чи проводяться подібні виступи, а якщо проводяться, то де?)