13 грудня - КОМУ ВНИЗ, театр ім. М. Заньковецької

| 5 | Розділ: Події | 15 листопада 2013 11:34КОМУ ВНИЗ
13 грудня у Львові легендарний український рок-гурт «Кому Вниз» виступить з ювілейною програмою «Шлях. XXV». Відбудеться концерт в приміщенні театрі ім. Марії Заньковецької, початок о 19:30.

КОМУ ВНИЗ з 1988 року грали музику, яка повністю не вписувалась у загальні канони тогочасної української рок-сцени. Лірика була складна, вражаюча, а також повна темної романтики, що є загальним для готик-року, хоча вже навіть тоді КОМУ ВНИЗ використовували деякі елементи індустріальної енергетики, яка стала їх характерною ознакою на сьогодні. Через неспроможність підібрати стандартний термін музичні критики ще в 1991 назвали їхню музику «урбанізованою, індустріальною готикою».

Так, КОМУ ВНИЗ створили свій власний тип готичного року і їх темно-романтичний імідж став справжнім оригінальним іміджем української готики. В 1990-тих ці п'ять чоловіків одягнутих у чорні фраки, високі шкіряні чоботи і срібні хрести, несучи українському суспільству свій тип андеграундної похмурої філософії, зробили свою власну музичну революцію. Для тих, хто їх чув, то було переродження і очищення. В Україні і в Канаді їх називали «чорними козаками». Вони були і є готами. І вони створювали і створюють готику в стилі KОМУ ВНИЗ.

Зараз КОМУ ВНИЗ грають gothic-rock/industrial (готичний індастріал-рок) замішаний на романтичному символізмі і старовинних традиціях, давній українській культурі і темній ренесансній філософії плюс вічний пошук чи то Бога, чи то значення життя. Кожна пісня має своє оригінальне коріння і зазвичай глибоко пов'язана з традиціями України, випромінює справжній український дух. Той дух, якого вже небагато залишилось, бо все спаплюжили.Але який завдяки КОМУ ВНИЗ у великій мірі відроджується.

Назва групи не змінилася з часів створення, як і склад. Незважаючи на складну і важку долю, а також специфічну назву, козаки з КОМУ ВНИЗ не пішли вниз, а навпаки, підіймались вище і займали «відповідні» позиції в музичних чартах України, а точніше не займали - бо не хотіли. І не вважали, що те, що існує, можна назвати «чартами». Є вигідна реклама для комерційної попси і альтернативи. Готика, індастріал чи декаденсна романтика в ці поняття аж ніяк не входить і не вписується.

Але КОМУ ВНИЗ ніколи не мали на меті лізти вгору. Спокійно йти, не зраджуючи собі і своїм принципам - це Шлях. Їх головною метою завжди було нести знання прихованих сторін душі і потаємних кутків розуму слухачам, будити їх від вічного сну лінивих днів нашого часу.


http://kasa.in.ua/ua/events/view-komu-vnyz.html

квитки 80 - 200 грн.
початок о 19:30
Національний театр ім. М. Заньковецької, Львів
Хочеш відповісти? Авторизуйся!

John Silver | 15.11.13 21:13:03 | #

"темній ренесансній філософії" як кажуть - далі не читав))) Чогось нагадав собі ювілей БГ в елітному клубі)))

Dehumaniser | 15.11.13 22:59:44 | #

Знову, мабуть, будуть грати заїжджені стопітсот раз пісні. А склад таки мінявся. Їх було п'ятеро, А тепер четрверо.

slavko stimac | 16.11.13 12:16:56 | #

краще б ВУЗВ. кльова була група
http://coub.com/view/1smwfhmw

ЕЙп | 10.12.13 20:28:10 | #

кстате, да. Чем-то цепляло, хотя и довольно глупое впечатление было изначально

johnnychikabila | 23.11.13 11:57:39 | #

-o/
([]
-/\