ІнфоFAQ (часті запитання) → Оформлення статей для головної сторінки

Що писати на головну сторінку?
Головна сторінка — це обличчя нашого сайту. Уявіть, що Ви пишете статтю для видання, яке переглядає кілька десятків тисяч читачів — що Ви маєте важливого їм повідомити і в якій формі?
Тематика статей максимально наближена до понять, які містить назва цього сайту - рок-Львів (західний регіон)-Україна. Новини про концерти, фестивалі, музичні релізи, культурні події, що можуть бути цікавими відвідувачам цього ресурсу, огляди подій, релізів, рецензії, інтерв'ю та інші матеріали.

Чи будь-яка стаття потрапляє на головну сторінку?
На головну сторінку потрапляють статті з розділу "Новини", деякі статті з розділів "Звіти" і "Різне", які були належно оформлені і пройшли премодерацію.

Як має бути оформлена стаття, щоби потрапити на головну сторінку?
Стаття має бути цікавою, містити корисну інформацію, фото або інше зображення (може бути кілька - всередині статті), яке стосується теми статті.
Стаття має бути написана українською мовою, акуратно і грамотно .

Які статті не пройдуть премодерацію?
Статті, які написані неграмотними, плутаними реченнями, або складаються з двох речень, як коротке повідомлення, або які зовсім не стосуються цього сайту.
Статті, які написані неакуратно — з надміром розділових знаків (особливо крапок і знаків оклику), помилок, одруків, кепслоку.
Статті, які дублюють афішу — як текстом, так і зображенням.
Перш ніж подати статтю на премодерацію, її варто переглянути, почистити від дрібних помилок, зайвих символів, неправильної розкладки, тощо.

Хто може писати статті для головної сторінки і куди треба їх надсилати?
Статті може писати кожен зареєстрований на сайті. Для цього треба залогуватися на сайті, натиснути на зелений плюсик зі словами "Додати новину, огляд чи звіт з концерту" або на цей лінк http://rock.lviv.ua/?category=1&add_article=1, що знаходяться на головній сторінці під шапкою, написати і зберегти свою статтю, і дочекатись поки вона буде активована модератором. Можна попросити когось із модераторів у приваті активувати статтю якнайшвидше.

Обговорення: http://rock.lviv.ua/?category=7&article=7238 - тут і тут - http://rock.lviv.ua/?category=7&article=15221