ІнфоFAQ (часті запитання) → Реєстрація і оформлення груп у каталозі

Для чого подавати інформацію про свою групу у каталог сайту?
Задля того, щоб представити свій колектив користувачам сайту та потенційним промоутерам (а зовсім не для того, щоб на перерві в школі хвалитися однокласникам, що вашу групу додали у каталог на рокльвові).
Не варто подавати інформацію про групу, якщо вона зібралась 2 місяці тому і провела 4 репетиції. Наберіться досвіду, особливо концертного, запишіть матеріал, а тоді вже заявляйте про себе.

Як подати інформацію про групу?
Щоб додати свою групу в каталог, треба спершу зареєструватися на цьому сайті. Потім треба з головного меню сайту зайти у розділ "Групи". У розділі або на головній сторінці можна натиснути на зелений плюсик зі словами "Додати свою групу в каталог" або за прямим лінком. Далі - заповнити форму, вказавши всю необхідну інформацію, додати зображення, зберегти її, дочекатися, коли модератор активує заявку або попросити його про це у приват. Список можераторів, присутніх на сайті видно на головній сторінці.

Які групи можуть подавати інформацію про себе на сайт?
Будь-які групи, що грають рок музику чи похідні стилі. Географічних обмежень також немає, каталог розділено на 3 категорії:
Список львівських рок-груп - без коментарів.
Не львівські рок-групи - список НЕ львівських рок груп. Групам із передмістя Львова, навколишніх сіл, області, хуторів та інших населених пунктів варто пам'ятати, що є місто Львів, а що є інші населені пункти, які хоч і знаходятся близько від Львова, але ним не являються. Тому будь-ласка правильно вказуйте своє місцезнаходження при подачі інформації у каталог.
Мертві рок-групи - інформація про групи, які завершили свою діяльність.

Що потрібно писати про свою групу?
Коротку історію (але коротку, а не хронологічний перелік усіх учасників, що залишили, групу, повернулися, були на одній репетиції), актуальний склад, концертний досвід, контакти. Не треба писати великих трактатів на кілька сторінок і не варто писати одне-два речення. Також дуже бажано надавати записи групи.
Старайтеся подати інформацію про свою групу цікаво та оригінально.

Як оформлювати інфу про групу?
Так як і статті - тобто без зловживання розділовими знаками (особливо купою....крапок...і знаків оклику!!!!11), без непотрібного використання КАПСЛОКУ, без використання ІмБЕцИльНиХ способів написання, помилок, одруків тощо.
Зображення має бути у форматі gif або jpg і важити не більше 100 кб.
Пам'ятайте, що неграмотно оформлена інформація про гурт справляє негативне враження про нього, особливо якщо це перше знайомство із колективом.
Не видумуйте ідіотських неіснуючих стилів типу "alternative punk", "dance pazitiff evolution", "metal shizo bydlo blues" та іншої єресі. Називайте речі своїми іменами та вивчіть правильне написання вашого стилю музики.
Те ж саме стосується і демо записів - не варто подавати записаних на телефон пісень на репетиції, краще почекайте і запишіть хоча б якісь слухабельні записи.
Як ви подасте себе - так до вас і будуть ставитися.
Інфа повинна бути написана українською мовою.

Як додати записи групи?
Запис може завантажити модератор групи або адмін сайту. Також можна дати прямий лінк на запис.
При завантаженні записів на сторінці групи до каталогу, вони автоматично додаються у плеєр на головну сторінку.
Записи повинні важити не більше 10 мб

*Увага! Записи можна додати тільки після активації групи!

Зразки добре відредагованої сторінки в каталозі:
http://rock.lviv.ua/?category=5&band=649
http://rock.lviv.ua/?category=5&band=652
http://rock.lviv.ua/?category=5&band=481
http://rock.lviv.ua/?category=5&band=880

Успіху!