ІнфоFAQ (часті запитання) → Оформлення афіш

Що таке афіша?
Афіша — це коротке, але інформативне, повідомлення про подію.
Афіша — це не прес-реліз, не біографія групи, не аналітична стаття і не репортаж з малюнками і відеовставками.

Про які події повідомляти на цьому сайті?
На наших афішах бажано розміщувати повідомлення про події, що відбуваються у Львові або в Західному регіоні України. Тематика подій має бути дотична до року, або музики і молоді загалом.
Не варто розміщувати повідомлення про подію, яка надто віддалена територіально. Однак про неї можна написати статтю на Форумі, якщо ця подія стосується якоїсь львівської групи чи може зацікавити когось із львівських (західноукраїнських) шанувальників.

Яка інформація необхідна для афіші?
Хоча афіша і повинна бути лаконічною, вона все ж має передавати всю необхідну інформацію, а саме:
- назва події
- хто виступає
- де (приміщення, адреса, якщо необхідно — місто)
- дата, час
- вхід (ціна, знижки, де придбати квитки)

Як афіша має бути оформлена?
Як і статті на головній сторінці, афіші мають бути написані грамотно і акуратно, без надміру розділових знаків (особливо крапок і знаків оклику), помилок, одруків, кепслоку. Афіша має бути привабливою, легко читатися і запам'ятовуватися.
Вписуйте місце події, дату та вартість входу у відповідні поля. Не треба дублювати цю інформацію в тілі статті чи в заголовку — вона винесеться взаголовок автоматично.
Місце де відбудеться подія бажано оформляти наступним чином: спочатку назва місця, а потім, при необхідності, в дужках адреса. Для прикладу: «Лівий берег» (пр. Свободи, 28). Або: Клуб «Погулянка» (вул. Вахнянина 27)
Ось приклад добре оформленої афіші.

Як розмістити афішу на сайті?
Розділ "Афіша" знаходиться в головному меню сайту: http://rock.lviv.ua/?category=4
У цьому розділі або на головній сторінці можна натиснути на зелений плюсик зі словами «Додати афішу» або пройти за цим лінком: http://rock.lviv.ua/?category=4&add
Далі — заповнити форму, вказавши всю необхідну інформацію, додати зображення, зберегти її, дочекатися, коли модератор активує афішу або попросити його про це у приват.

Афіша — це ота маленька біла плямка, яка майорить на шапці сайту? І все? Там же нічого неможливо прочитати!
Афішу можна прочитати в повному вигляді, зайшовши у розділ «Афіша». А «біла плямка» при натисканні збільшується до великого формату зображення афіш, які будуть також висіти по місту перед подією.
До тексту афіші можна також додавати лінк на обговорення події, на розгорнуту статтю з головної сторінки, або на інший сайт. На цей лінк теж можна переходити, якщо читати повний формат афіші (але з розділу в головному меню).

Символ гривні
У 2004 році Національний банк України прийняв офіційний, міжнародний символ гривні: ₴ (Wikipedia). Не дивлячись на це, його майже не вживають, через незвичку. Спробуєм побороти боязнь всього нового і вказувати ціни в гривнях із відповідною позначкою, замість застарілого "грн". Для зручності цей символ був доданий у панель "символи" під полем написання статті чи комента. Також у Windows Vista і Windows 7 цей символ винесений на клавіатуру і знаходиться там, де раніше знаходилась велика російська літера Ё, тобто shift+~.

Обговорення: http://rock.lviv.ua/?category=7&article=15221