ІнфоПравила і поради → Поради стосовно оголошень

Якщо ви хочете продати товар
Опишіть що ви продаєте, вкажіть фірму-виробника, модель, назву. Вкажіть стан товару, його технічні характеристики, ціну, при можливості додайте власний опис, фотографію чи відео. Це зменшить кількість зайвих запитань і дозволить читачам скласти краще уявлення про товар — ніхто не буде купувати кота в мішку.

Якщо ви хочете купити товар
Вкажіть назву товару, модель, стан (чи згідні ви на річ, що була у трвиалому користуванні?), ваш орієнтовний бюджет та інші вимоги. Якщо якісь параметри мають для вас особливе значення — вкажіть це в оголошенні і уникнете розпитувань в коментах.

Якщо ви шукаєте музиканта в гурт
Вкажіть кого саме ви шукаєте — зазначте основні вимоги і характеристики. Опишіть ваш гурт — вкажіть стиль, схожі гурти, орієнтири, дайте необхідні посилання.

Якщо ви шукаєте гурт, в якому ви хотіли б грати
Що ви хочете грати? Що ви вмієте грати? Чи грали ви десь раніше? Можете росповісти про свої музичні уподобання чи може у вас є записи, які ви можете продемонструвати? Рекламуйте себе!

Не треба писати пусті коментарі з метою підняти своє оголошення у списку статей із свіжими коментарями
По-перше: ті, кому потрібно щось продати, купити, знайти гурт чи музиканта самостійно зайдуть і розділ «оголошення» і будуть шукати там. І, відповідно, коментарі ніяк не допомагають залишитись на видному місці серед інших оголошень. Натомість у написаного вами оголошення є кнопка «освіжити», якою можна користуватись раз на добу. Вона робить ваше оголошення першим у списку і дає зрозуміти, що воно ще актуальне. Оголошення, яке не освіжали місяць перестає вважатись актуальним і зникає зі списку оголошень (але залишається у вашому списку статей). Забрати оголошення зі списку можна кнопкою «закрити». Вона забирає оголошення із списку і закриває його від подальших коментарів.
По-друге: беззмістовні коментарі розцінюються як флуд і можуть призвести до відключення вашого акаунту на сайті.