Alinda

Відгуки

Di | 19.05.11 16:40:06
круто грають хлопці)
Alinda

Alinda

Місто: Київ | Жанр: пост-рок/пост-метал

У листопаді 2008 року Артем, Максим та Володмир зібралися, щоб грати цікаву інструментальну музику. Пошук ударника зайняв півтора роки, оскільки необхідна була людина, що не лише вміє грати, але й не боїться експериментувати і використовувати елементи різних стилів в одній групі. До липня 2009 року в групі встигло змінитися 6 ударників. Доки не був знайдений Іван Стародубцев, який залишається незмінним членом колективу до цього часу.
Не дивлячись на постійну зміну складу, за свій час існування група встигла дати 16 концертів в Києві та інших містах України.
З моменту заснування групи й до цього часу продовжує змінюватися її стиль. Використання атмосферності американського пост-року і прогресив-року (If these trees could talk, Caspian, Red sparrows, This will destroy you), контрастності японського пост-року і мат-року (Envy, Te ', Toe) та імпресії скрімо сучасної французької школи (Sed non satiata, Daitro, Gantz), а також деякий вплив звучання пост-хардкор і пост-метал груп (Eleventh he reaches London, Irepress, Tesa, Isis), дає в результаті своєрідний коктейль з невизначеним стилем.

Склад:
Махнік Максим - гітара
Шпитяк Артем - гітара
Ковальов Володимир - бас, вокал
Стародубцев Іван - ударні

Лінки:

Майспейс: http://www.myspace.com/alindaband
Група Вконтакті: http://vkontakte.ru/club8174193