Switch On the Light
Switch On the Light

Switch On the Light

Місто: Київ | Жанр: indie-rock

Switch On the Light

Наші відео
Концертне:
http://www.youtube.com/user/switchonthelight#p/a/u/1/tY1WI4Nru2o
Клип:
http://www.youtube.com/user/switchonthelight#p/a/u/0/WV9oI5WUSY4
Музыка:
http://switchonthelight.com.ua/songs.html

Band Members:

Valentine Boyko - lead vocal, guitar
Eugeniy Kobzaruk - back vocal, keyboards, guitars
Eugeniy Krutogolov - bass
Igor Antonov - drums

У кожній людині є світло… Але навколо неї надто багато пітьми. Мало хто може протистояти насиллю сучасного споживацького суспільства… Люди забули про найголовніше… Про душу!

Everybody has light inside. But there is too much darkness around. Not many people can resist the violence of modern customer society. People forgot about the main… About the soul…

ЗМІ про нас:

"Тим, хто ще не забув, що таке справжня жива музика, і вміє гідно оцінити професійних музикантів – людей, так би мовити, з талантом від Бога, варто зазирнути на концерт молодого прогресивного гурту «Switch on the light”. Ви побачите, як виглядають люди, які грають, співають, візуалізують, словом, створюють і відтворюють музику, бо просто не можуть інакше! Тексти пісень не пусті, як заведено у світі попси, а змістовні, висловлюють життєві принципи та душевні пориви молодих ідеалістів – ліриків, поетів. Однак щоб зрозуміти, що саме за принципи сповідують члени гурту, вам необхідно щонайменше володіти англійською мовою. Адже саме світову мову спілкування «лайти» обрали для своєї творчості. Якщо ж англійська не є вашою сильною стороною, все одно приходьте на концерт, адже проникливий голос вокаліста, «плач, сміх і тихі роздуми» музичних інструментів аж ніяк не залишать вас байдужими."

" Учасників Switch On! the Light не потрiбно представляти. Клавішник Євген Кобзарук грає в проекті Lama, барабанщик Ігор Антонов – в групі Н. Три. Вокаліст Вал Бойко – професійний актор театру і кіно. Бас гiтарист Євген Крутоголов- художник. «Група існує лише рік, і концертам до цієї осені ми не приділяли належної уваги. В основному писали пісні, яких вже накопичилося на альбом. Нам дуже хотілося б, щоб кожен слухач Switch On the Light вдумався в тексти пісень, хоч усі вони і англійською мовою, і ввімкнув світло всередині себе, свій внутрішній світ."

www.switchonthelight.com.ua
http://www.facebook.com/pages/Switch-On-The-Light/118461461521858
http://www.myspace.com/switchonthelightmusic
http://www.youtube.com/switchonthelight
http://www.lastfm.ru/music/Switch+On+the+Light


switchonthelight @ gmail.com
Skype- katrine911s