VITER

Відгуки

martyrium | 28.07.10 10:35:07
Всі музичні дітища Юліка,напевно, чи не найкращі із всіх, що народжуються у Львові…Як завжди,хороша ідея, атмосфера, грамотне і багате оформлення…Побільше б такого. Хайль!
martyrium | 28.07.10 10:34:35
Всі музичні дітища Юліка,напевно, чи не найкращі із всіх, що народжуються у Львові…Як завжди,хороша ідея, атмосфера, грамотне і багате оформлення…Побільше б такого. Хайль!
VITER

VITER

Місто: Львів | Жанр: Metal | Rock | Folk

Гурт VITER був створений у 2010 році особистостями, яких об'єднало нестримне бажання творити незвичну та водночас неважку для сприйняття музику. Поєднати у ній потужні рокові рифи з автентичною щирістю українських народних інструментів та електронними звуками, не обмежуючи себе жодними жанровими рамками і стереотипами - абсолютно вільно.

Не гаючи часу, команда розпочинає активну роботу над своїми першими творчими задумами, в результаті чого був виданий міні-альбом «Dzherelo» (Casus Belli Musica, 2010). Пісні із диску були чудово сприйняті слухацькою аудиторією і отримали багато схвальних відгуків зі всіх куточків світу. Невдовзі гурт презентує відео-кліп на композицію «Dzherelo». Популярність колективу продовжує зростати.
Наступним кроком у реалізації неординарних ідей гурту стає спільний музичний проект VITER та ансамблю середньовічної та народної музики KINGS & BEGGARS. Невдовзі на світ з'являється міні-альбом “Diva Ruzha” (Casus Belli Musica, 2011). У піснях, які увійшли до альбому, колективи поєднали карпатський фолк із традиційною та середньовічною європейською музикою, що стає приємною несподіванкою для аудиторії. Композиції були виконані на чотирьох мовах – українській, шведській, латвійській та старо-французькій. Над оформленням диску працював відомий львівський художник Юрій Коваль. Цього разу диск знову стає фаворитом у слухачів.

На своєму творчому шляху гурт постійно знаходиться як у музичному, так і у художньому пошуку, змінюючи сценічні образи від містично-фольклорних до прогресивно-індустріальних, що нерідко спричиняє чималий подив у слухацької аудиторії. Картину доповнює неординарний підхід гурту до оформлення альбомів.

У своїх записах VITER використовує унікальні, виготовлені власноруч інструменти – трембіти із борщівника, отруйної рослини, що досягають трьох метрів завдовжки та втричі ширші, ніж звичайні українські трембіти.

Чималу увагу гурт приділяє сценічному шоу, використовуючи різноманітні піротехнічні та інші візуальні ефекти. Вдало дебютувавши на найпотужнішому українському рок-фестивалі GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL у 2011 році, гурт отримав ще більшу симпатію аудиторії. Одним із найфеєричніших моментів у виступі гурту є чорний ріг у руках вокаліста, з якого у кульмінаційний момент вибухає двометровий фонтан іскор.

Зараз гурт приступив до запису нового диску, у який увійдуть 10 цілком нових композицій, та готує нову концертну програму.