Симфонія Вітру
Симфонія Вітру

Симфонія Вітру

Місто: Золочів (Львівська область) | Жанр: Melodic-metal

  • Ти для мене не помреш (Mozart Records full-final version)
  • Місячний шлях
Гурт Симфонія Вітру був створений влітку 2009 року. Так як у колектив увійшли прихильники цілком різних музичних напрямків, не дивно, що немає точного визначення стилю їхньої творчості.
…З самого початку група зіткнулася із важкістю вибору назви…Та дійшли висновку ,що слово «Симфонія» підходить ідеально. Адже музиканти, як вже вище сказано , мали зовсім різні погляди на світ, що злившись у музику перетворилися на різнобарвну симфонію звуків, та на диво доповнювали звучання один-одного. Відразу ж з'явилася ідея додати ще одне слово, котре б підкреслювало мелодичність творів, зміни і переходи настроїв цим рятівним словом виявилось - «Вітер», сильна, потужна стихія , що буває лагідною, а іноді і руйнівною…Так народилося ймення «Симфонія Вітру»…Відразу після чого відбувся неофіційний дебют у місті Сколе, на фестивалі авторської пісні «Дикий мед», а 9-го серпня того ж року , офіційний дебют на фестивалі «Чисті джерела Бугу».
Багато змін сталося після перших виходів на сцену, гурт покидають:Павло Костевський , та Назар Кашалаба, але це не зупинило «Симфонія Вітру», навпаки, допомогло зрозуміти, що дружність варта великої ціни…Музиканти швидко знайшли заміну Павлові і продовжили роботу над піснями. Після дебюту справи гурту йшли лише вгору…Найбільш варті уваги такі заходи, як: «Ми йдемо за УПА», «Halloween», « Мясорубка», і Т.Д.
На даному етапі гурт експериментує із звучанням, створює нову музику, а також, що є не менш важливим-працює над записом вже створених треків)

Склад гурту:
-Євгенія Муц - вокал
-Дiмитро Крутиголова - гітара/вокал
-Володимир Захарчук - гітара
-Іван Кулішко - бас-гітара
-Максим Звір - барабани

Офіційний сайт гурту поки що в розробці, але свіжа інформаія (хто зареєстрований в соціальній мережі "В Контактi ©") є тут: http://vkontakte.ru/club10631396

Virion metal factory
тел./факс: 38 (032) 244-90-37
моб.: +38 (067) 909-74-90