Є-с.л.і

Відгуки

d|D | 10.05.10 19:42:17
Дуже класна музика !!!) успіхів вам.
Ivanhoe | 27.01.10 21:36:38
C удачным дебютом, ребята! Продолжайте в том же духе!
Успехов!
oldiehippie | 25.01.10 23:56:15
Перший Крок - сподобалось!
MusicMan | 10.01.10 13:47:01
Дякуєм.)
ArArAt | 10.01.10 13:31:36
Хлопці, ви граєте той метал, який мені потрібен! Буду вас слухати.
Sandberg | 09.01.10 00:32:32
Ой… Вот, шо значить відписуватись, коли качає торент.))))
Sandberg | 09.01.10 00:30:45
Дякуєм.
Sandberg | 09.01.10 00:30:07
Дякуєм.
сокира | 10.12.09 09:50:19
виставте зображення - фотку або лого групи.
EmperoR | 07.12.09 23:34:39
вражаюче, дійсно молодці.
Miklos | 26.11.09 18:07:58
круто! бажаю успіхів!:)
MusicMan | 26.11.09 17:01:30
Дякуєм :-)
Драми набрані вручну, семпловані, записи писались власноруч вдома :)
UniT | 26.11.09 15:32:57
Мля,кул!
драми чьоткі,де писали? ))))
Є-с.л.і

Є-с.л.і

Місто: Львів | Жанр: Метал

  • Життя у страху
  • Це тебе вбиває
  • Не сама
  • Перший крок
  • Світ навколо тебе
  • Талант
Все розпочалось зі знайомства з дівчиною на ім'я Аня, коли мені було 18 років. Ми з другом вирішили познайомитись з дівчатами, Аня та Її подруга сиділи на лавочці в парку, ми підійшли, познайомились і почули дуже цікаву розповідь. Виявилось, шо Аня співала тоді в метал-групі і час від часу виступала в її складі по клубах Харкова. Чесно кажучи, спочатку я не повірив в то. Але коли Аня мені зателефонувала вранці наступного дня і запросила на невеличкий сейшн, де виступала в той день Її група, я майже повірив в розповідь, шо почув день тому. І як я був здивований від побаченого і почутого на тому сейшені! Підлітки такі ж самі, як я грали на гітарах, барабанах, співали, тримаючи в руках мікрофон і все це ЗВУЧАЛО!!! Я тоді був настільки вражений, шо дуже скоро роздобув свою першу гітару і почав на ній займатись. Це відбулось 14 лютого 2003 року.

Через рік я вже грав на бас-гітарі у складі своєї першої групи Адамант. Склад групи постійно змінювався, тому ця група проіснувала недовго. Десь пів року. Але з цією групою у мене пов'язана історія того, як я почав співати. Справа в тому, шо в той час я не вважав за необхідне мати в групі вокаліста. Ми грали, по суті, інструментал. Саме цікаве, шо коли ми закінчували грати одну пісню, але ше не починали наступну, всі, чомусь, продовжували шось грати на своїх інструментах: кожен собі без загального ритму або тональності. Оскільки вокаліста у нас не було, мікрофон нам не вмикали і без дозволу самі ми його увімкнути не наважувались. І от на одній з репетицій через гітарно-барабанну какофонію я намагався запропонувати зіграти наступну річ. Мені ніхто не чув, бо всі грали дуже голосно. І я вирішив закричати «А-а-а-а-а-а-а-а-а-а!!!» Мене почули. Грати перестали. В той самий момент забіг хазяїн репетиційної бази і суворо спитав:
– Чому ви без дозволу увімкнули мікрофон?!
Ми кажем:
– Ми не вмикали.
Він:
– Як не вмикали?..
І дійсно, глянувши на мікшерний пульт, хазяїн бази побачив, шо мікрофон вимкнений, адже мікшер був просто закритий кришкою. Він почесав потилицю і вийшов, репетицію було продовжено, а я тоді замислився: якшо я маю такий гучний голос, шо хазяїн бази подумав, наче ми увімкнули мікрофон, мабуть потрібно його розвивати. З того часу, окрім бас-гітари, я розпочав освоювати вокал.

Після групи Адамант я співав в групі Dark Angels. В складі цієї групи я вперше вийшов на сцену! Мені стало так кайфово, як ніколи в житті не було!!! Саме під час перших концертів тоді я зрозумів, шо призначити все своє життя музиці є як раз тим, чого я більше за все бажаю. Щоправда, стилістика групи Dark Angels мене не дуже влаштовувала, тож я пішов звідти і вирішив зібрати свою команду. Так народилась група InFusion.

Золотий склад InFusion – Джош, Серьога і я. Джош був чудовим гітаристом, таланту якого я цілком і повністю довіряв, коли справа доходила до написання гітарних партій. Я знав, шо якшо Джош береться за партію – пісня буде качова. Серьога нас з Джошем вразив з першої ж спільної репетиції. Ми Йому запропонували поімпровізувати з нами… Серьога почав грати, а ми не вірили, шо знайшли ТАКОГО ударника! Відчуття ритму, музичність і просто чудовий дружній характер гармонійно поєднувались в Ньому. Нажаль, з групою InFusion ми жодного разу не виступали. В певний момент часу наші дороги розійшлись.

Коли я ше грав в InFusion, ми з друзями вирішили зіграти кавер на пісню групи Scorpions «Wind Of Changes» під час новорічного концерту в Харківському Авіаційному Інституті. Так з'явилась група High&. Завдяки участі в цій групі я почав серйозно займатись грою на ударній установці, адже перший час в складі High& я був саме барабанщиком. Кілька разів ми виступили таким складом та згодом склад змінили і я став у мікрофона. Разом з басистом Славоном, гітаристом Юріком та клавішницею Ксюхою ми писали дуже цікаву музику. Перший концерт таким складом 28 березня 2007 року став останнім, після чого наші музичні шляхи розійшлись, хоча група проіснувала з постійно змінюючимся складом до 2008 року. На сторінці цієї групи в контакті Ви можете знайти одну пісню групи High& «С волком наравне».

В кінці літа 2008 року я зібрав групу Cotton Apple, яка проіснувала кілька місяців. Головною подією існування цієї групи стало для мене знайомство з гітаристом Льохою. Після розпаду Cotton Apple ми залишились вдвох, але через певний час продовжили спільні репетиції, запросивши до нашого колективу Ігарька, з яким я був знайомий по співпраці в кількох невеликих проектах. Так народилась група Є-с.л.і, шо розшифровується як «є Стасон, Льоха, Ігарьок». Таким складом ми дали один єдиний концерт в Харкові 25 вересня 2010 року. Але це був дуже незвичайний концерт: на сцені ми грали через ноутбук, не використовуючи ніякого обладнання клубу, окрім потужних порталів, шо звук з ноутбуку спрямовував на глядачів. Група Є-с.л.і для мене була полем для нових експериментів зі звучанням під час репетицій та виступу. Результатом тих експериментів було в корні інше звучання у порівнянні з іншими групами, живі виступи яких ми багато разів бачили і чули по клубах Харкова. Різницю в звучанні відмітили і глядачі на тому концерті і хазяїн клубу, в якому ми витупили. Нажаль, після виступу ми розбіглись. Записи Є-с.л.і, шо знаходяться в аудіо цієї групи в контакті: «Талант», «Це тебе вбиває», «Життя у страху».

Остання на сьогоднішній день група, де я приймав участь з кінця літа 2009 року, – група Без МеЖ. По суті, групою Без МеЖ для мене завжди було три музиканти: Діматі на гітарі, Його брат Сашок на клавішних та семплових ударних і я на вокалі та бас-гітарі. Не дивлячись на спробу організувати живий виступ, група Без МеЖ була суто студійним проектом. Єдиний раз, коли ми наживо виконали акустичну кавер-версію пісні «Another Day» групи Dream Theater, був прямим ефіром на якомусь Львівському телеканалі. Наприкінці зими 2011 року я покинув групу Без МеЖ. Записи групи Без МеЖ: «Вся правда є в тобі (кавер Dream Theater)», «Забутий (кавер Dream Theater)», «Місце, де ти є».

Залишившись без групи, я вирішив зробити самому собі свого роду іспит. Мені стало цікаво, чи зможу я без чиєїсь допомоги створити пісню з нуля і до останнього акорду? І я взявся за створення пісні «Інстинкт», хоча тоді мав для неї лише кілька нарисів і не мав тексту. Робота тривала два місяці впродовж березня і квітня 2011 року. Спочатку я зробив чорнове аранжування. Почав репетиції, які тривали по 3-4 години практично кожен день, адже я взяв на себе виконання одночасно всіх партій пісні: партії двох гітар, бас-гітари і ударних. В процесі репетицій я змінював аранжування відповідно до особливостей своєї гри. Через три тижні написав текст. Окрім інструментальних партій з того дня я почав репетирувати вокальну. На початку квітня почався запис, зведення та мікшування. 23 квітня 2011 року аудіо-версія пісні «Інстинкт» з'явилась в мережі Інтернет. Але з самого початку я задумав зробити ше і відео до цієї пісні, де би було видно, як я це все виконую. Впродовж кількох наступних тижнів я продовжував репетирувати, записуючи на відео виконання гітарних, басової партій, партії ударних та вокал. І нарешті 9 травня я видав відео-версію на сторінці свого акаунту в соціальній мережі «В контакті»!!! Робота була закінчена і тепер кожен бажаючий може висловити свою думку стосовно неї прямо на стіні мого акаунту!

P.s.: в процесі роботи над піснею «Інстинкт» я записав кавер-версію на пісню «We Are The Champions» легендарної групи Queen, а також російськомовну версію класичної арії, яку виконував Лучано Паваротті – Nessun Dorma.