Версавія

Відгуки

AP3 | 12.04.10 12:52:27
бляха, вы ахуенные
AJVI | 25.03.10 21:59:04
любцяю слухати, як ви граєте!!!!
даВІНЧІ | 19.03.10 12:48:39
Чотко валите!
Air Styles | 29.12.09 19:32:28
+1
d|D | 20.12.09 16:33:19
Чуваки ви мего !
Версавія

Версавія

Місто: Львів | Жанр: Progressive death/groove metal

  • Завали своє ї...ло (Live)
«VersaviyA», якщо вірити історії, - це легенда про старовинне зруйноване місто за часів Мойсея із Старого Завіту. Ідея виникла у вокаліста, гітариста в 1999 році, як щось неординарне та оригінальне у свому напрямку, зокрема дуже індивідуальне на нашу думку в порівнянні з командами світового андеграунду та шоу-бізнесу.

Завжди було прагнення створити кантору із важким саундом та репертуаром, щоб передавати неперервний спектр почуттів, драйву і трохи божевільних емоцій. У довгих пошуках однодумців, та безліччю невдалих спроб із різними музикантами дійшли згоди і створився склад за участю:

-- Олександр Тарасюк -- Вокал/Гітара,
-- Арчі Перун -- Бас-гітара,
-- Володимир Данильчук (Барабайкер) -- ударні.

Так і приступили до повноцінної роботи у повному складі з кінця весни 2012 року. Наш музон чим далі тим сам по собі ставав все складнішим і важчим, почав асоціюватися як «Progressive Death\Groove Metal», хоча ми не поставили стійких граней та правил грати тільки у цьому напрямку, тому бувають невеликі відступи в інші теми. На нашу думку музика - це мистецтво, котре не терпить правил, хоча вони там і присутні, мистецтво повинне бути екстра-ординарним та індивідуальним… Кожний музикант має свій підхід до справи і право на самовираження, творчість та існування.

На даний момент у нас є декілька відео з концертів котрі Ви можете переглянути. Стараємось напрацювати новий матеріал котрого вистачило б на запис альбому своїми силами, та сольних виступів.

У текстах присутня різна тематика, світло і тьма, про боротьбу добра і зла, про холод, страждання, біль, смерть, хвору психологію, злого ангела, неспокій, пекло і рай, про частину зла котра живе в кожному із нас, являється тим ворогом котрий постійно бориться з нашою свідомістю…

Ціль «Версавії»-донести людині свої емоції, такий порив зазвичай в більшості сприймають металісти…

Є вже шанувальники нашої музики, які завжди при можливості приходять на виступи підтримати, і з кожним концертом їх стає все більше, кожному з них є за що бути вдячним по свому, за сприйняття та визнання нас такими якими ми є.

На разі найбільшими проблемами для нас є запис альбому та організацією творчої діяльності (концертів), так як не є проінформовані завчасно, важко знайти будь-яких спонсорів, організаторів, лейблів і підхід до них, та й без наявності фірмових записів все набагато складніше.

Працюємо, стараємось, але думаємо не лише про музику, по можливості створюємо свій імідж, поведінку на сцені, обговорюємо різні нюанси проблеми та шукаємо компроміси. У кожного свій смак, але тим неменше такі позиції включають в себе більше плюсів.

Великий внесок у розвиток нашої творчості внесли групи світового значення, хоча вважаємо, що немає змісту їх називати. У всіх значеннях цього слова, ігноруємо схожість на тих чи інших кумирів, розуміючи те що ними ніколи не станемо, та й не варто робити з себе клонів, тому гуртів для наслідування для нас немає.

Наші плани:
Насам перід записати альбом і відіграти якомога більше концертів, спробувати якось піднятися, зробити шоу, ім'я, зняти кліп, стати конкурентно-здатними не тільки на межах України, пробувати себе закордоном, підписати контракт із великим лейбом, впринципі планів можна побудувати безліч, але мабуть найважливішим у нашій справі-це публіка, адже саме вони нас оцінюють, слухають і надихають, саме для них це все і робиться…


Ми в Контакті: http://vk.com/versaviya_band
А також http://www.soloway.co/uk/%C2%ABversaviya%C2%BB-progressive-deathgroove-metal