Мохіто

Відгуки

kilyaoleg | 24.05.15 12:36:20
Чотко
bzahay | 23.04.14 20:45:29
Гарна музика! Вокал теж хороший)
Мохіто

Мохіто

Місто: Київ | Жанр: акустик

  • Продовжую
Де можуть зустрітися галичанин Юрко і нащадок корейського роду Kodzu?

Ну, звичайно, в Києві! В місті, де перетинаються шляхи талановитих особистостей з усієї України.
Двоє професійних музикантів, з досвідом роботи в різноманітних групах і стилях, вирішили створити проект МОХІТО – новий і незвичний для існуючого музичного ринку. А саме – донести до слухача свіжу та мелодійну музику, яку хочеться слухати знову і знову.

МОХІТО – освіжаючий коктейль з музичних напрямків, де головним компонентом є оркестр з усього лиш двох музикантів. Все розмаїття вокальних ліній, яке Ви чуєте, а також оригінальні гітарні та басові партії – це Юрко. Сучасний саунд-дизайн, програмування та мікшування здійснюється силами досвіченого саунд-продюсера Kodzu.
Спробувати МОХІТО можна прослухавши перші композиції – «Продовжую» та «Ліки проти тебе», які встигли викликати ажіотаж в музичній тусовці. Коктейль справді видався дуже і дуже смачним.

На даний момент МОХІТО завершують запис нових треків у власній студії і приступають до репетицій живої концертної програми. У планах гурту – презентувати себе восени в клубному турі найбільшими містами України, щоб якомога більше людей могли розсмакувати МОХІТО як слід!

Офіційний сайт - www.moxito.com.ua