Лівий Вихід

Відгуки

glasgalas | 18.03.10 00:14:16
круто!!!
Лівий Вихід

Лівий Вихід

Місто: Львів | Жанр: Альтернатива | Гурт не діє/розпався

Гурт «Лівий Вихід» був заснований навесні 2005. Точна дата його заснування, нажаль, не збереглась. Перший склад гурту включав віртуоза барабанної кухні Романа, маестро бас-гітари Артема та астрального чаклуна гітарних звуків Віталія. Ці троє зустрілись задовго до заснування гурту. Не мало спиртних напоїв утекло за час їхньої дружби. Незважаючи на всі незгоди вони знали, що їм судилося створити щось грандіозне. Та пройшов вже рік репетицій, а «щось грандіозне» десь причаїлося й не хотіло показуватись світові. Гурт не мав вокаліста. В різний час всі члени гурту намагались перейняти на себе цей непростий обов'язок та марно. Не те щоб ніхто не вмів співати – співали всі! Однак складність самої музики не давала змоги створити підходящий вокал.
І ось після року поневірянь «Лівий Вихід» знайшов вокаліста! Макс був справжнім мультиінструменталістом із повною головою свіжих ідей. Його прихід до гурту відзначив початок нової ери. Ера божевілля! Музика просто зафонтанувала. Почалися вештання по стилях. Музиканти невтомно нагнітали музичні пристрасті, які громом лунали в їх головах.
В створенні музики важливу роль відіграє компроміс, та він був недоречним, якщо мова йшла про якість. Нові шедеври народжувались один за одним.
Гурт ніколи не зважав на канони якось стилю і йшов всупереч їм. В репетиційній залі часом можна було почути як спокійні мелодичні композиції, так і брутальні випади в бік здорового глузду. Так почалась нова ера. Ера «Лівого Виходу»!