kLiniT
kLiniT

kLiniT

Місто: Дніпродзержинськ | Жанр: nu metal

Гурт “kLiniT” (Дніпродзержинськ)
Склад гурту:
1. Микола Сайгак * Ka4an* (бас-гітарист, лідер колективу);
2. Анна Соколюк (вокал);
3. Андрій Касінюк* Maluy* (вокал);
4. Олександр Пузь* Sunday* (гітара);
5. Костянтин Дюг *Manson* (гітара);
6. Роман Трапезніков * R.O.M.A.* (барабани).

Часом заснування гурту “kLiniT” можна вважати січень 2005 року. В той час, коли кістяк гурту “Pit-Stop”(ударника бас-гітарист і вокаліст) внаслідок свого розпаду, припинив свою творчу діяльність. Через певний час їм на думку спала ідея створити колектив, в якому вдало поєднувалися б чоловічий та жіночий вокали. Місце першої гітари було надане Пузь Сашкові з яким музиканти працювали на одній репетиційній базі. Тривалий час музиканти “kLiniT” не могли визначитися щодо другої гітари. Але незабаром до складу новоствореного колективу було запрошено Рамона Плющева. Це був дуже ризикований крок, оскільки останній працював виключно в стилях блюз та хард-рок. З роллю фронтвумен впоралася NuTa Анохіна.
Одразу взявши напрямок на альтернативність свого стилю, музиканти взяли за основу реп-кор та ню-метал додавши класичні блюз, джаз, фанк та хард-рок, і створили дещо незвичний стиль виконання.
Через декілька місяців репетицій “kLiniT” ділили сцену з дніпродзержинським гуртом “Fakultet”, “Інула”, “Minerva”.
2007 року гурт “kLiniT” презентував сольну програму в рідному арт-клубі “Торба”. Влітку того ж року гурт взяв участь в фестивалі “Dragonfest” в місті Запоріжжя, і в мото-рок-фестивалі в містечку Світлогірське, що на Полтавщині.
2008 рік супроводжувався новими здобутками. Гурт відіграв на таких фестах, як «Т. Бульба», «Extreme Vision Open Air”. 29 червня гурт взяв приз глядацьких симпатій у фестивалі «Рок у твоєму місті» в м.Дніпродзержинську, після чого був запрошений на Київський фестиваль «ДніПРО» у вересні того ж року.
З початку 2009 року в гурті відбулися зміни у складі. “kLiniT” покинули з початку гітарист Рамон Плющев, а потім і фронт-вумен колективу Нюта Анохіна. Для всього гурту це було важким випробуванням, певний час знадобився для того, щоб знайти заміни цим далеко не останнім людям. В результаті певних пошуків до складу долучилися такі музиканти: Костянтин ” Manson” Дюг, який, до речі паралельно працює у складі гурту ” Minirva”, та Анна Соколюк.

Контактна інформація:

Web-site: http://www.myspace.com/klinit
http://vkontakte.ru/club1924804
e-mail: klinit@ua.fm

tel: 8 098 754 98 44
icq: 457117240