DIVERT
DIVERT

DIVERT

Місто: Фастів | Жанр: rock/alternative

Прес-реліз гурту «DIVERT»

Фастівський гурт "DIVERT" який представляє альтернативну сцену нашої країни. Це команда в якій зібралися люди близькі за мисленням та прагненням створювати музику яка б могла зачепити серце та розум з перших нот. Яка могла б підірвати навіть найспокійнішу людину та змусити її робити нереально круті вчинки (тільки в хорошому сенсі цих слів).
Прагнення гурту, охопити широку аудиторію слухачів, незалежно від віку і навіть незалежно від музичних вподобань.

Чому «DIVERT»

Історій назви гурту існує дуже багато, але основна версія це те що хлопці з гурту перед своїм першим концертом не мали назви і один з учасників, а саме вокаліст продивлявся телефонну книгу у своєму мобільному і натрапив на слово "divert", і вирішив запропонувати я к назву гурту. Часу на те щоб обговорювати всі "за і проти" не було, тож із того дня вони офіційно стали називатися "DIVERT"

Діяльність

Концерти гурту завжди проходять з повною віддачею до залу. Хлопці віддаються тілом розумом і душею на кожному концерті. Підготовки до концертів проводяться дуже відповідально. Кожен учасник несе відповідальність за присутність бойового духу та відмінного настрою не тільки на сцені та в гурті, а навіть за його межами, слідкуючи за поведінкою та настроєм людей які находяться безпосередньо у залі чи на концертному майданчику.
На рахунку гурту, неодноразові виступи у місті Фастів ("Рок проти сніду", "Рок проти наркотиків"), виступи на фестивалях у місті Біла Церква ("Пророк") та декілька інших, також гурт виступав у місті Київ (клуб "Барви").
Концерти для гурту мають велике значення, адже це підтримує самих учасників у тонусі та у відмінній формі, а головне це відмінний настрій в середині колективу.

Про себе, наші пісні та плани

Офіційно датою створення коллективу можна вважати вересень 2005 року
DIVERT це: Кириченко Денис (гітара), Коврига Сергій (вокал), Кузьмін Денис (бас гітара вокал), Варварський Денис (ударні), Сергій Зелений (звукорежисер).
Про що пісні «DIVERT»
Гурт прагне писати та пише пісні які були б зрозумілі для кожного слухача по своєму індивідуально, які містили б прихований сенс який би розкривався десь в середині душі людини яка її слухає.
Наші плани
На данному етапі гурт активно працює над створенням нових пісень, та записом свого дебютного альбому, який має вийти наприкінці 2009 року. В планах виступи у клубах та на фестивалях областного та всеукраїнського масштабу .
Контакти
Електронна адреса гурту:
Greengray55@mail.ru
Менеджер
Зелений Сергій
+38093 775 33 63
+3 8097 716 03 06