Orthodox

Відгуки

MoZ6Go | 29.01.10 17:32:34
Давайте нові демки!
Orthodox

Orthodox

Місто: Тернопіль | Жанр: Death metal

ORTHODOX
м. Тернопіль, Україна.
Група створена на початку 2006 року. В початковому складі: Андрій Чуйко (drums), Богдан Левицький (guitar), Василь Лагодюк (guitar), Олександр Мельничук (vocals). Перший виступ в Тернополі на Western Metal Session (WMS) з Datura, Smashed Face, Буцифал. Відбуваються зміни у складі; він стає остаточним на початку 2007 року: Андрій Чуйко (drums), Богдан Левицький (guitar), Ігор Дутка (guitar), Андрій Крук (bass), Сергій Смертін (vocals). Було зроблено кілька демо записів. Інтенсивна підготовка, виступи на місцевих концертах, такoж на виїзних: Львів, Чернівці, Рівне, Київ, Меджибіж та ін. В цих виступах участь брали наступні групи: Parricide, Krisiun, Vulvulator, Ambivalence, Revolt, Sickbag, Affinity Hypothesis, Mental Demise, Hatecraft, Hell:on, Fragile Art, Thelema, Stalwart, Septic Blood, Berzerk Revolt, Little Dead Bertha, Flying, та інші.
На даний момент – інтенсивна підготовка до запису дебютного альбому в студії Hertz (PL, Bialystok), запланованого на осінь 2009р.
В кінці квітня – останній концерт з С.Смертіним у Ів.Франківську (No Emotions, Grim Faith, Mysterium Magnum). Подальша праця над матеріалом у складі 4-х чоловік:

Ігор Дутка - гітара
Андрій Крук - бас, вокал
Богдан Левицький - гітара
Андрій Чуйко - ударні

Попри всі чутки група жива і активно готує новий матеріал!!!