Кремп

Відгуки

gaze | 10.09.15 16:56:49
Зламай мене навпіт та Фея - дуже круті
glasgalas | 08.12.10 12:24:03
подобається!
ArArAt | 05.11.09 11:31:28
напевно найкращий поп-рок, який я взагалі слухав. Молодці! Тримайте так і дальше!
I4NI | 08.05.09 14:12:23
віва!
lilia_kremp | 08.05.09 11:56:25
Всьо, єсть!
Цініть :)
сокира | 08.05.09 02:21:08
музоку заливайте! вас вже тут розхвалили!
Кремп

Кремп

Місто: Чернівці | Жанр: інді-поп, поп-рок

  • Одного разу
  • Зламай мене навпіл
  • Твоя весна
  • Фея
  • Вероніка
Датою свого народження гурт «КРЕМП» вважає 7 листопада 2004 року, саме тоді відбулась перша репетицiя на студiї «Бум-рекордз» («перша» репетиція не тільки в історії гурту, але і в житті усіх її тодішніх учасників, адже, тоді ще школярі, «КРЕМПи» вперше взяли до рук інстументи). В тодішньому «КРЕМПі» грали Косован Антон, Стеценко Вова, Чеботарян Паша та Мельник Лілія.

Навесні 2005 року Стеценко Вова переїхав до Іспанії, тому гурт на певний час залишився без басиста. В тому ж році на фестиваль «Червона рута-2005» до Києва з гуртом «КРЕМП» у якості басиста поїхав Макарчук Олександр (насправді барабанщик). Тоді Ліля з хлопцями стали дипломантами «Червоної Рути-2005».

Приїхавши з фестивалю, через кілька місяців «КРЕМПи» змінили барабанщика: місце Косована Антона зайняв той самий Саша Макарчук (тимчасовий басист гурту). І знову гурт залишився без бас-гітариста.

Після надто довгих пошуків бас-гітариста, напередодні півфіналу «Перлин сезону 2006» (травень 2006 року) у Києві, у гурті з'являється новий басист - Вигнан Вадим. У творчості гурту починається переламний період.

Приблизно в травні 2007 року, Макарчук Саша за власним бажанням іде з гурту, та в червні цього ж року гурт відіграє один концерт (присвячений ювілею однієї чернівецької радіостанції) із Івашкіним Олексієм (барабанщик з Тамбова). Через місяць Льоші доводиться поїхати до Росії на півроку, тому у «КРЕМПі» з'являється новий барабанщик - Легкодух Антон (в гурті почав грати за тиждень до відбіркового туру на фестиваль «Відродження-2007»). Невдовзі, із своїм новим барабанщиком гурт відіграв на фестивалі «Відродження-2007» у якості гостей, потім ще один концерт («Пісняри», Ірина Білик, «Тартак» м. Чернівці), з'їздили на фестиваль «Червона Рута-2007» (де стали «лауреатами ІІ-ї премії»).

Склад гурту не змінювався аж до середини квітня 2008 року, коли один із засновників гурту - Павло Чеботарян (соло-гітарист) був змушений залишити гурт. На даному етапі було б не погано взяти нового соло гітариста, але музиканти вирішили ризикнути і залишили за собою статус тріо: вокалістка гурту Мельник Лілія взяла на себе усі соло і ритм партії, ставши єдиною гітаристкою у гурті; всі пісні були перебудовані на три інструменти.

Серпень 2008 року: гурт «КРЕМП» ЗНОВУ змінює барабанщика: місце Легкодуха Антона займає той самий Саша Макарчук, що також стало переламним моментом в історії гурту.

Минає пів року і наприкінці лютого (а саме 19 лютого 2009 року) через дуже серйозні і неприємні обставини гурт «КРЕМП» був змушеним змінити басиста, який грав з ними більше 2х років і зробив надзвичайно великий внесок у розвиток гурту. В той самий день Ліля Мельник та Сашко Макарчук запропонували Литвину Олексію зайняти місце басиста. Льоша погоджується.

Не минув і тиждень, як гурт уже відіграв два концерти (один з яких був сольним), змінив репетиційну базу, знову розпочав призупинений запис альбому і вже має графік концертів на кілька місяців вперед. Отака кардинальна і позитивна зміна всього за один місяць! Тепер ми однозначно і беззаперечно до Ваших послуг!Мельник Лілія - вокал, гітара
Макарчук Олександр - ударні
Литвин Олексій - бас-гітара

Послухати та побачити КРЕМП можна:
Офіційний сайт гурту КРЕМП http://www.kremp.com.ua
Гурт КРЕМП В контакті http://vkontakte.ru/club2445772
Гурт КРЕМП на Youtube http://www.youtube.com/user/krempmusic
http://www.youtube.com/user/liliacramp
Гурт КРЕМП на Myspace http://www.myspace.com/krempua
Гурт кремп в Livejournal http://community.livejournal.com/krempmusic/
Гурт КРЕМП на LastFM http://www.lastfm.ru/music/КРЕМП
http://www.lastfm.ru/music/Кремп

Мельник Лілія - Вокал, гітара
http://vkontakte.ru/id7922778
Макарчук Олександр - Ударні
http://vkontakte.ru/id14206834
Літвін Олексій - бас-гітара
http://vkontakte.ru/id15707987