Рольова Модель
Рольова Модель

Рольова Модель

Місто: Київ | Жанр: Pop-punk

  • Місто, що ніколи не спить
  • Stone Rock is Going Nowhere
  • На прощання
  • Пісня 2-га (У Пастці)
  • Fade Away
  • Lovin' The Good Times
  • Remember Me
«РОЛЬОВА МОДЕЛЬ»
«is a person who serves as an example, whose behaviour is emulated by others»
(www.wikipedia.org)

Гурт розпочав свою діяльність в 2007 році, коли зустрілись чотири творчі особи, які жили музикою і намагались об'єднати свої зусилля і музичні таланти в одне ціле – «РОЛЬОВУ МОДЕЛЬ». Однак дійсним стартом монжо вважати участь гурту в київському відбірковому турі The Global Battle Of The Bands 2008.
Виходячи зі слів самих музикантів, «РОЛЬОВА МОДЕЛЬ» - це сукупність сучасних інтерпретацій поп-рока, панк-рока і брит-попа. Відмінною рисою музики є «американське», не типове для українських гуртів звучання, якісне та позитивне. Гурт переважно виконує пісні англійською мовою, однак є у їх репертуарі й композиції українською.
Восени 2008 року був знятий дебютний кліп на пісню "Fade away", який потрапив у ротацію провідних музичних каналів країни.
Навесні 2009 року "РОЛЬОВА МОДЕЛЬ" випустили свій дебютний одноіменний EP- альбом, позиціонуючи його лише як спосіб ознайомлення людей з музикою колективу. На пластинку увійшли 4 композиції "Lovin' the Good Times", "Remember Me", "Місто, Що Ніколи Не Спить", а також уже відома слухачам "Fade Away". Також у якості бонусу на диску можна знайти кліп на пісню "Fade Away".
Зараз гурт знаходиться в процесі запису повноцінного альбому, вихід якого попередньо запланований на вересень 2009 року. Але деякі композиції вже незабаром можна буде прослухати в Інтернеті. Також іде підготовка до зйомок другого за рахунком кліпу на пісню "Lovin' the Good Times".
Наразі "Рольова Модель" приймає участь у конкурсі на фестиваль "Фортеця" і всі хто не байдужий до творчості гурту може проголосувати за 2 пісні, які є у конкурсі і також завантажити їх.
http://fortecya.org.ua/tpl/static.song.php?id=1536
http://fortecya.org.ua/tpl/static.song.php?id=1535

Інформація про гурт:

http://www.myspace.com/rolemodel06
http://vkontakte.ru/id35530625
http://vkontakte.ru/club1526790

Склад гурту:

Михайло Корчовий - вокал, гітара.
Андрій Тарташник - лід-гітара.
Сергій Руденко – бас.
Максим Бутко - ударні.

Із приводу організації концертів:

моб. тел.: 8-063-2424161
ICQ: 296602903
Євген Кибец