DiGest
DiGest

DiGest

Місто: Київ | Жанр: Альтернатива

  • Пам'ять
Київський гурт DiGest cтворений в 1999 році. Побачив багатьох людей в своєму складі. З листопада 2008 року склад групи є таким:
Вокал-гітара – Сергій Шевченко (Шева)

бас-гітара – Андрій Галочкін (Андрон aka Drulik)

ударні – Радучич Артем (Фартовий)

соло-гітара Олександр Куприєнко (Сантёр)

клавіши- Юрій Жигарев (Джедай)

Основним напрямом в стилі є хард-кор.

Перший склад гурту DIGest заснований в місті Корсунь-Шевченківський у 1999 році. В період з 1999 по 2005 рік гурт пебуває у кризі – виступає в місті на святах та в ДК. В цей час записуєтся пара пісень. З 2006 по 2007 гурт припиняє своє існування. Але наприкінці 2007 Шева їде у Київ з басистом Сергієм Середюком. Вони знаходять ударника Артема Радучича. У 2008 році Середюк залишає гурт, на заміну йому приходмть колишній вокаліст «Партизан Форест» Андрій Галочкін.


На початку літа 2008 року гурт тимчасово перестає грати, через те, що Артем знаходиться у лікарні. Згодом Фартовий одужує і повертається до гурту.


У вересні 2008 року, гурт записує пісні «Пямять» і «Надія» у студії 100% рекордс. В листопаді 2008 гурт зміцнюється ще двома рекрутами: соло-гітаристом Олександаром
Куприєнко та клавішником Юрієм Жигаревим. Стиль гурту стає ще важчим. Тепер колектив працює над піснями для першого альбому, який має робочу назву «Надія».


Будьте з нами, бо ми того варті!

Чекайте найближчим часом нової інформації від гурту DIGest.


Всім друзям та прихильникам нашої творчості величезний привіт!
В жовтні 2008 року гурт почав запис пісень для збірки та фестивалю "Слов'янський рок"

gurtdigest@ukr.net http://digest-group.at.ua