Триллер
Триллер

Триллер

Місто: Львів | Жанр: cinema-art-core | Гурт не діє/розпався

  • Сумашедшая ворона
  • Не плач
  • Ночь
  • Триллер - Потерянная любовь
Триллер зародився в червні 2006 року. сидячи за компютером бриньканням на гітарі та роспиття пива, Рамм (вокал) та Мітя (гітара), вирішили створити гурт в напрямку "Агати Крісті", "Кіно", "Аліса". в цей же вечір вони написали пісню "Ночь". Назвали гурт в честь альбому "Агати Крісті", "Триллер". Вони розраховували на мале коло слухачів, тобто писали музику, і давали слухати друзям. Музика та тексти це був стан душі учасників гурту, тому і музика получалась депресивною, хлопці встигли записати один демо альбом "Не плач". "Триллер" розпався осіню 2006 року і учасник грали в різних командах. Рівно через рік у жовтні 2007 року, Рамм знову вирішив зібрати гурт і долучив скрипку і бек-вокал. склад повністю був зміниний і стиль музики також. З класичного Російского року перейшли на Арт-рок.
новий склад гурту з 2007 по 2008 рік:
Рамм - вокал
Олександра Паняк - Вокал
Володимер Кметь - скрипка
Роман Воробець - ударні
Паша (Джоні Тоту) - бас гітара
Василь (живий) - гітара

після концерту на "Погулянці" весною 2008 року гурт розпався і припинив своє існування. Так і невстигли записати жодного демо.

Зимою 2009 року Рамм знову збирає команду і починають працювати над музикою, але уже в стилі старого "Триллера" і знову просто для друзів.
Група на данний час працює над новим альбомом "Mad Love"

Гурт перейменовано в кіно-комедію)

Триллер - це за надто страшно.