Тарас Василенко
Тарас Василенко

Тарас Василенко

Місто: Львів | Жанр: легкий рок, фолк, реггей.

Добридень, шановні панове!
Мене звуть Тарас Василенко. Мешкаю у Запоріжжі. Нещодавно на харківський студії "М.А.Р.Т." (яка відома далеко за межами Харкова) записав свій перший (сподіваюсь, не останній) альбом "Люди зі СходУ". Враховуючи якість звуку і професійний рівень людей, які приймали участь у записі альбому, а також проблеми з музикантами у нашому індустріальному гіганті виступаю під "мінус". Але маю і акустичну програму (виконання пісень під гітару). Із задоволенням взяв би участь у якихось заходах, що проводяться у Львові чи області, чи всій Україні…
Тепер щодо моїх скромних досягнень у царині рок-музики. Я є переможцем запорізького відбору всеукраїнського фестивалю "Червона рута-2009". У Київі я увійшов до числа фіналістів (лауреатів) цього фестивалю. Теперь братиму участь безпосередньо у фіналі та (якщо пощастить увійти до числа призерів-переможців) у гала-концерті. Це незабутнє дійство відбуватиметься у вересні у Чернівцях.
Наче все. Ага, ще я одружений, виховую сина Захара (але хто кого виховує - це ще велике питання). На гітарі граю з 1991 року, пісні пишу з 1994. Повністю українізувався у 1999 році. Військову службу проходив у Львові (штаб ПЗН ПВУ)
Пісні зобов'язуюсь викласти одразу ж після реєстрації.
Зараз запускаємо ще один проект - репування під гітару, сопілку, дримбу з елементами блюзу, реггей і т.д. (щось типу "Пятницы", але менш наворочене) у складі Тарас Василенко (гітара, вокал), Тарас Білка (декламування, сопілка, дримба і всіляка інша перкусія:-) ). Робоча назва проекту - "Василева білка". Але допоки немає студійних записів, говорити про цей проект ще зарано. Але виступати, в принципі, "Василева білка" вже готова. Оце вже наче все. Щасти вам, і сподіваюсь на успішну реєстрацію!
З повагою, Тарас Василенко.