Marbels

Відгуки

UniT | 23.03.09 15:05:08
пля, вас вроді знаю,але ше би послухати шось дали, то б краще згадав.
Marbels

Marbels

Місто: Львів | Жанр: punk-rock

  • Понедельник)
  • Marbels - Я останусь
Історія групи Marbels бере свій початок з 2004 року (саме тоді було придумано цю назву), коли четверо друзів вирішили пограти панк-рок в своё задоволення. Ніхто з учасників групи тоді не мав навіть щонайменшого уявлення про те як це все виглядатиме оскільки не мали навіть музичних інструментів. У найближчий час купуються інструменти і після декількох місяців занять дома, починаються репетиції, робляться перші пісні. Дуже часто міняються репетиційні бази, і це безумовно впливає на групу, як позитивно так і негативно. З кожною репетицією відчувається прогрес в техніці .также зростало бажання відіграти перший концерт, і в той самий час завжди виникало питання: "Чи ми готові…?" Вирішили що не будем ліхти на сцену до того часу, поки на 100% не будемо упевнені що ми повністю підготовлені до концерту. І ось дочекалися 16 грудня 2006 року - дебют! Цей день ми рахуємо нашим Днем Народження! З цього дня ми виступали на різних концертах.
На початку жовтня 2007 року з групу покидає гітарист - Вадік. Йому на заміну приходить друг Marbels - Артьом.Через півроку вирушає і Артьом. Але Марбелс довго у пошуках не залишилися, через пару днів в групу запрошується хороший друг Максімка, на даний момент гітарист. Починається наполеглива робота і підготовка до виступу в Києві .Відіграємо концерт в Києві, який був прекрасною можливістю для початку серйозної музичної кар'єри. Приїжджаючи до Львова на репетіциї не виділяється часу, але всі в оікуванні концерта-феста «Спрага», який таксамо був непоганим місцем для кар'єрного зростання. Але він став легендарним концертом для нашого барабанщика, який вирішив замість гри на ударних, поспати на них під час виступу, всім було весело всі згадували із сміхом.
Знову 2 місяці без репетицій. Декілька концертів в рідному місті, після чого забиваємо болт на півроку.На прикінці весни 2008-го сваримся з вокалістом Дімою (Лосьом),після чого в групі лишається Максімка(гітара, бек-вокал),Серьожа(Драмси,бек-вокал) і Антон(бас, вокал) Місяць репетицій потрібний для звикання до нового складу, але перспектива пропала і настрій теж.
В один жаркий літній день за пляшкою пива на Сихові, басист приносить новину, що Дуця(бувший гітарист і вокаліст гурту The Gamers з міста Дубно), вирішує переїхати до Львова. Довго не думаючи нашому Дубненському другу пішла пропозіция, проводити час репетіций разом з нами, і він з радістю погоджується!
Після місяця репетицій розуміємо що буде важко звикнути до другої гітари, але не втративши впевненості в собі Marbels навпаки починає покращувати старі, конвєєром клєпати нові приносячі позитив в душу пісні.23.11.2008 виступаємо на A tribute to Blink 182 . Після концерту група розуміє што їй призначено робити музику. Це підтверджують люди заливаючі компліментами Marbels, і наспівуючі слова пісні «Каждый день одне и тоже». З цього моменту репетициї стали шматочком життя кожного учасника ансамблю, що призводить до наполегливої роботи, запису пісень « Я останусь» та «Понедельник» (улюблена пісня групи), на студії Syxivrecords, у хороших людей з групи «Ху4».
Останні події ставлять остаточну крапку на депресії групи, і змушують вигукнути фразу – З ПОВЕРНЕННЯМ «MARBELS»!!!!!!!!!!!!!!
Контакти :

Максімка - тел. 8 093 926 74 73 ,
ICQ - 485-455-918

Антоніо - тел. 8 097 869 93 52,
ICQ - 489-072-267

http://www.mediafire.com/?j1cy9mbjy3h - КАЧАЙ НАШЕ ДЕМО ТУТ ПРЯМО ЗАРАЗ)


Наші інші хости - http://punk-rock-season.org/forum/showthread.php?t=2406