The Pizza Boyz!
The Pizza Boyz!

The Pizza Boyz!

Місто: Львів | Жанр: pop

СУПЕРМРІЇ!
Цього ніхто не планував. Це сталося РАПТОМ!, САМО ПО СОБІ, - жодних СВЕРХІЛЮЗІЙ та СУПЕРСПОДІВАНЬ. Десь у травні 2008 четверо амбіційних юнаків, - на піку відчуттів що їх переповнювали, на фоні притаманного їхньому вікові максималізму, - вирішили висказати несказане досі. Нажитий за часів участі в інших гуртах багаж дозволив хлопцям спростити внутрішні відносини, та з чистими думками приступити до справи.

БО ГОЛОВНЕ – РОЗПОЧАТИ!
Далі все зрозуміло – репетиції-нові емоції-нова лірика…

ПАЦАНИ! ТРЕБА ДРУГОЇ ГІТАРИ!
Питання щодо другої гітари та гітаристом до неї було вирішено швидко. За ідеєю – склад складено.

ВАШ ПІДПИС, ПРОШУ! А ЗВАТИ ВАС ЯК?
Оп! Халепа… ЗВАТИ КОЖНОГО ПО СВОЄМУ, АЛЕ УП'ЯТЬОХ ДУМАТИ КРАЩЕ (за ідеєю).
Дуже вчасно пам'ять відкликнулась минулими подіями бойової слави – подібні історії обов'язково знайдуться в будь якого музиканта, аби якимось чином довести наявність думок підчас народження назви свого бенду.

БУВ ТАКИЙ ВИПАДОК: На одному з концертів БОЙЗАМ на руку прийшовся низький рівень викладання італійської в навчальних закладах країни (дивно – пів країни на заробітках в Італії, а ті хто лишився – мови не знають). Хлопці мали виступ х якимось (вкрадено з архіву) гуртом шанувальників «пасти». Тусуючись у гримерці хизувалися один перед одним своїми лінгвістичними знаннями. Окрім слова ПІЦЦА нічого не спадало на думку. Учасникам лінгво вікторини все було зрозуміло, та серед глядачів виявились такі що елементарно не знайомі з італійською кухнею. Нажаль ніхто з читачів не бачив – не повірять, нажаль Станіславського не було – той би повірив.

PIZZA BOYZ!
Андрій (Глюк) - вокал

Толік - бас-гітара, бек-вокал

Валік - гітара

Валєра – барабани

Назар - гітара

Контакт з нами:
Толік-80937821784
icq-415250076
thepizzaboyz@gmail.com