Русичі

Відгуки

padre777 | 24.06.09 19:47:23
Кудрицького бас?
Русичі

Русичі

Місто: Львів | Жанр: фолк-рок, фанк, панк, реггі

www.rusychi.org
rusychi@ua.fm

"Русичі":

Людмила Мазур - спів

Богдан Нікіруй - спів, скрипка, сопілки

Іларіон Лебедєв - спів, гітара

Валентин Вишневський - бас

Анатолій Красовський - ударні

Dj Roota - скрейтч


***

"Русичі" - це енергетика, що ллється зі сцени під час виступу і просто розриває. І це не дивно, тому що смисл нашої музики у виключно позитивному відношенні до всього…"

"…Це взагалі унікальне явище. Причорноморський буджацький степ народжує нам таких файних музик, що вже без них не обходяться жодні вечорниці!
Мешканці Білгорода-Дністровського, відомого своєю Аккерманською фортецею, дарують чудовий настрій та купу нових інтерпретацій жартівливих українських народних пісень.
Натанцюєтесь будь-здоров! Чому русичі? Та тому, що стародавні літописи на весь голос нагадують: жили, ще й як жили русичі в Причорномор'ї!…"
Oлесь Журавчак

Метою творчої формації гурту “Русичі” є популяризація народної музики, донесення до широкого загалу слухачів великого обсягу музичної творчості, яка сягає своїм корінням в глибоке та сильне своєю енергетикою минуле. В основі репертуару давні мелодії з елементами сучасних гармоній та ритмів. Це наш скромний внесок в сучасне музичне мистецтво.

Ми намагаємося створити позитивний приклад для творчої молоді, яка шукає себе і вірить у власні сили. Ми відкриті для нових знайомств, ідей та співпраці з активними людьми.

СDграфія:

"Акустика" (live project 2007)
"Щебетала пташечка" (студійний альбом 2008)