Last Breath

Відгуки

Chuck666 | 16.01.09 01:11:27
Франківськ
Chuck666 | 16.01.09 01:03:49
Франківськ
Chuck666 | 16.01.09 01:01:20
Франківськ
Chuck666 | 16.01.09 00:37:07
Франківськ
ЛідВогонь | 12.01.09 14:50:27
а ви звідки?
Last Breath

Last Breath

Місто: Івано-Франківськ | Жанр: Progressive Death Metal

  • Last Breath - Recovery of Sight
"Наша помилка в тому,що ми дивимось на смерть,як на майбутню подію… Більша частина смерті вже наступила: той час, що позаду-вже в її руках. І ніколи не знаєш,який із твоїх майбутніх подихів стане останнім…"
Саме таку символіку вкладали учасники гурту в його назву. Все почалось із легендарної групи Death та її вокаліста Чака Шулдінера, що й визначило подальший стиль,що супроводжує їхню творчість по сьогоднішній день… хоча такий вибір був довлі сміливим,оскільки музика з нестандартними розмірами, зміною темпів , тональності і філософськими текстами не особливо сприймається публікою, що додало незначних складнощів у досягненні бажаного…

Зовсім ще юні хлопці із великим запалом почали втілювати свої мрії в реальність. І в далекому 2006 році, теперішній гітарист і лідер групи Last Breath, зібрав групу Bloody Carnage. Ось так і розпочались перебудови і шлях до вдосконалення… Повно причин не давали можливостей хлопцям спокійно проводити репетиції та втілювати свої музичні доопрацювання: то відсутність барабанщика, то відсутність спільної мови з новими учасниками, або просто банальна відсутність місць для репетицій… Але непереборне бажання творити щось нове та виносити на широкий загал привело наявний склад гурту до сьогодення. На початку вересня 2007 року група Bloody Carnage розпадається і Олег познайомившись з Романом Вознюком тодішнім гітаристом\вокалістом групи Cristal Lake і ex. Growl, вирішують створити свій проект. Три місяці хлопці проводять в пошуках бас-гітариста і в листопаді ці пошуки увінчалися успіхом. Третім учасником групи стає Володимир Козубський, з яким Олег познайомився випадково. Днем народження гурту прийнято рахувати 1 грудня 2007 року коли група отримала назву Last Breath. Тоді хлопці і вирішили піти по слідах легендарного Чака і грати “не просто музику”.
Так 16 лютого 2009 року гурт записав своє першу демо Empty Sorrow. Демо не вирізнялось хорошою якістю, але уже в липні пісня попадаэ до збірки Brutsound Compilation vol.5.
12 вересня 2009 року світ побачило і друге демо групи під назвою Recovery of Sight. Пісня також попадає в збірку Brutsound Compilation vol.3 і в ротацію на радіо Progress FM. На даному етапі гурт стрімко розвивається та знаходить нових поціновувачів їхнього мистецького поштовху(або просто знаходить шанувальників)…Історія групи на даний момент пишеться її учасниками:)


Івано-Франківськ

Теперішній склад групи:

Romka(Jess) - guitar/vocals;

Alezhka(Chuck) - guitar;

Vovka(Bludy) - Bass;