В.О.Д.А.

Відгуки

Little_Dre@m | 02.05.10 23:42:50
А чому це нема тут нових пісень?:)
Vov@ | 15.03.10 22:37:02
класна у вас творчість !!!Так тримати!!!ви найкращі!!!!!!!!!!!!!!!
Ктя | 02.08.09 13:21:32
чула вас на Тарасі Бульбі!
мені сподобались!
Lanz | 13.12.08 20:45:31
apocalyptic pop))))))) aaaaaaaaa)))))) epic fail
vodyanova | 04.12.08 11:53:36
чого тут так тихо?
В.О.Д.А.

В.О.Д.А.

Місто: Луцьк | Жанр: апокаліптичний поп

  • Співаю тобі
  • Живи! Літай! Кохай!
  • Танго
В.О.Д.А.

Концепція гурту і трішки історії.


В.О.Д.А. – молодий луцький гурт, який грає мелодійний, позитивний поп-рок, об'єднуючи у своїй музиці різні стилі сучасного року та уникаючи депресивних настроїв у творчості. Ідейна концепція гурту базується на принципі людського, особистісного самоствердження на засадах професійності музикантів, високої якості звучання гурту.
Назва гурту, яка спочатку була абревіатурою з імен учасників колективу, тепер перетворилася на символ плинності нашого життя, в якому музика займає визначальне місце…)

Учасники гурту –

Оля – вокал, клавіші, тексти, музика, чарівна посмішка і чудовий голос
Вова – барабани, настрій, винахідливість, ідейність
Сергій – електрогітара, талант, спокій та врівноваженість
Андрій – бас, бек-вокал, досвід та майстерність

Історія гурту не вельми довга, та все ж… Команда виникла у червні 2007 року. 15 вересня 2007 року гурт мав можливість вперше представити свою творчість слухачам, відкриваючи 1-ий Всеукраїнський фестиваль альтернативної музики „Бандерштат-2007”.
Далі - ряд виступів на різних сценах міста Луцька (участь в альтернативних сейшенах, фестивалях, клубні виступи)Гурт В.О.Д.А. взяв гран прі на фестивалі «Я і гітара 2008», став переможцем фестивалю «Творча Валіза».В.О.Д.А. дуже швидко стала улюбленцями місцевої публіки та отримала, так би мовити, цілу кагорту своїх прихильників. З того часу гурт став бажаним гостем музичних сцен різних міст України…

Гурт має годинний репертуар українською мовою (є і англомовні версії пісень) та декілька оригінальних каверів на відомі українські та зарубіжні пісні. Гурт записав демо (три пісні) і власними силами зняв кліп.

В.О.Д.А. – без лишніх скороспілих амбіцій, ставить перед собою нелегке завдання – рухатися вгору і перетворити свою творчість доступною для всіх небайдужих до рідної музики українців!!!

www.vodaband.com.ua