ElliS

Відгуки

xopxe | 02.03.11 10:16:29
ога
e | 23.02.09 23:24:24
ше закідуйте
SLIPTIC | 28.11.08 16:53:58
файний бандос!
+1
e | 27.11.08 13:13:56
весела группа
L@ktor | 25.11.08 14:19:31
Ну типу фамілія та імя!!!
А так спасибі за змістовний коментар! :)
ElliS

ElliS

Місто: Київ | Жанр: Альтернатива

  • Море
  • Вуду лялька
ElliS важко назвати відкриттям у музиці, а їхній альбом «Вуду» - претендентом на вуха багатомільйонної аудиторії. Але навряд чи гурт потребує цих заїжджених епітетів – вони банально творять музику. Гарну гучну музику, а не продукт під «замовника» або витонченого у всіх гранях слухача. А чи треба?

Треба. Весь альбом можна описати одним словом - істерика. Щира. Мабуть, вона і дає привід повірити в те, що «Вуду» насправді магія.

Досить яскравий початок – гарні рифи композиції, що відкриває, «Вуду лялька» починають історію хвороби з чистого аркуша. Повна профанація у тексті, роковий вокал і стрункі, як куранти годин, гітари. І не треба вірити людям, що приписують цьому гурту гучні епітети у вигляді «брістольського саунду» та «інді-шмінді». Вони тут просто відсутні, а замість – подоба, наскільки воно можливе в рамках українського саунду взагалі, на shoegaze. Потужний і всепоглинаючий звук якого відбивається і в досить спокійних «Чужих», як ніби затишшя перед бурею, вривається ще одним бойовиком «Космос». І не дивлячись на явну схожість з треком № 1, контраст на обличчя – експерименти зі звуком пішли далі, і ми вже бачимо спробу награти noise у шість струн. І нехай вийшло не завжди рівно, але до біса сміливо.

Після нам дають перепочити і поділити усі скупчені враження на два. «Розділи на 2» веде спочатку у солодкі джазово-народні мотиви, потім вирівнюючись у чи не самий стандартний український поп. І коли, здавалося б, відраза від почутого досягає своєї межі – зривається на крик, який переростає у ще один попсовий рвач - «Дорослі ігри». Ось тут поставимо ремарку – ті, хто часто пишуть про наявність «брістольського саунду» в альбомі далі цієї пісні не забиралися. Хоча, не будемо лукавити, натяк на нього присутній. Але маленький, скоріше щоб позлити, ніж як-то змавпувати чужий собі стиль. Як не прикро, але дорогу від рідної гурту Соснівки до Брістоля не викласти навіть річним бюджетом нашої країни …

… Від невеселих думок відводить «Радісна». Відповідність назви у пісні на всі сто, з її етно-мотивами, незмінною гітарної симфонією, що обривається на звуках перебуває метро. «Обережно, двері зачиняються. Наступна станція - Універ … » а ні! Наступна станція називається «Море», але не чекайте від нього літнього тепла і привітного настрію. Це море – зимове, яке розтікається у ваших ніг сумною, а часом і жорстокою, грудкою болю. Як пересохле від плачу горло і рання осіння депресія, з її дахами, сигаретами, алкоголем і самотністю. Любов?

Її намагається відшукати на радіохвилях «Два дні». Мабуть, найсильніша по композиції пісня – голий нерв, крик, що м'яко переходить в агонію.

Здавалося, тут варто було поставити крапку, але слідує класичний епілог. Епілог у фільмах без хеппі-енду. «Зачекай». Нескінченне спостереження за ще недавно найріднішою людиною, що нині йде у нікуди. І вже перед самим завісою – обнадійливо спійманий погляд на своїй потилиці.

Не знаю, чи буде у цього альбому продовження і чи варто його взагалі робити. Але якщо ви потрапили у ситуацію, коли абсолютно не хочеться бачити людей, але потрібно щось, здатне зрозуміти і потримати за руку в критичний момент – завантажте і послухайте цей альбом. http://www.ex.ua/view/5315534




Єжи Рудь ( Незалежний критик, журналіст )



Склад:

Закорчемна Соня - вокал, гучномовець
Павленко Олександр - бас гітара
Павленко Володимир - ударні
Гусар Роман - гітара, ефекти


Веб-сайт: http://В розробці
Вконтакті: http://vkontakte.ru/club4113025