XIII

Відгуки

OWOSCH 0 2/3 | 07.01.09 13:22:41
хитрі палки))
mariana_scorp | 06.11.08 21:56:23
Молодці, чуваки! Вам ще працювати і працювати.. Але справді молодці! Нестандартні і прикольні) Я вами пишаюсь) Меговиступили на ДеньvsНіч. Так тримати… Білочці привіт)
Lennore | 05.11.08 21:28:09
Просто МЕГА ВАУ!!) Хлопці, ви відпадно виступили на укр гулянці!
Vood | 05.11.08 20:18:15
Демо пишуться!
Є лайв відео,звук більш - менш, тут:
http://vkontakte.ru/club4590356
punker_vague | 05.11.08 19:27:40
дуже заплутана біографія. демо є?
XIII

XIII

Місто: Львів | Жанр: nu metal/art core elements,alternative | Гурт не діє/розпався

XIII це:

Max - вокал
Padre - гітара
Vood - бас
ZioMa - барабани

Історія гурту розпочинається з того моменту, як двоє друзів почали слухати Рок (вищі сили повернули їх на шлях істинний).
Слухали-слухали і їх це сильно захоплювало, рев публіки, яка готова тебе на шматки порвати, гітарні рифи, які силою комба руйнують легені, ритм що змушує як навіженого кидатись по сцені, і це все серед купи схожих на тебе однодумців.
Це підносило до небес, а потім, з силою метеорита, кидало в безодню. Таким чином Vood та Вітя створюють гурт, музика якого б мала об'єднати все, що їм так подобалось.
Так на світ з'явився "Blame".
… а далі басист та гітарист знайшли ще одного однодумця в особі чудового гітариста - Padre.
Бракувало ще драмера та вокалу, пошуки яких затягнулись на півтора роки.
Кандидатур було більше, ніж можна собі уявити. Як тих, так і тих. (Тут починаєш розуміти, наскільки складно знайти людей, які б могли об'єднатись в одне ціле задля здійснення спільної мрії). Пошуки тривали і не дарма. Врешті таки знайшли хорошого драмера - Юру.
Складніше було знайти вокал.
Серед усіх, хто приходив на прослуховування, не було людини, яка змогла б стати обличчям гурту (в музичному сенсі). Тоді музиканти вирішують шукати вокальний талант у когось з учасників колективу.
Так місце вокаліста захопив Vood, що привело до початку продуктивної роботи над створенням пісень. В той час проблема відсутності басиста вирішилась приходом до гурту Maxa, співробітника та друга Padre.
Склад гурту був сформований, але раптом, через індивідуальні причини, гурт покидає барабанщик.
В передчутті майбутніх довгих пошуків, Vood'у спадає на думку трохи дивна штука: він вирішив запросити на репетицію друга, який тільки декілька разів сидів за барабанною установкою.
Так прийшов - ZjoMa (як згодом виявилось, остання ланка цього містичного механізму).
Звичайно, одразу повторити все, що грали попередники, йому було важко (це ще легко сказано), але щось їм таки сподобалось і він знайшов своє місце в колективі.
Аж тут знову випробування, гурт покидає один із піонерів - Вітя.
Четвірка вирішує не шукати більше гітариста, а грати так як є. Здається, все склалось добре - зібрався монолітний склад людей,які чудово розуміють одне одного і знаходять спільний напрямок розвитку.
Але щось ще було не так. Вирішили спробувати на вокалі Max'a, а Vood'a знову на бас - це був постріл в десятку, всі зрозуміли що це те, чого так не вистачало. Voode та Max міняються місцями.
Тепер потрібна нова назва. Ні - навіть не назва, а скоріше ім'я гурту. Воно повинне, тим чи іншим чином, означати щось важливе для кожного. Саме це і стало вирішальним під час вибору. Зійшлись на одному - назва гурту (в устах фанатів) буде звучати як ХІІІ(тринадцять).

13 вересня 2008 року відбувся перший концерт. Все пройшло успішно !

Четвірка розпочала своє існування на небосхилі рок-світу.
Все.
точніше не все!!