Бастард

Відгуки

gringov | 04.02.10 00:00:36
хуйня
Ванька | 26.04.09 00:50:41
Ви прикольно граєте мені подобається!
Бастард

Бастард

Місто: Львів | Жанр: Рок

В рік від Рождества Христового 1993 на львівських вулицях зустрілись Шелл і Джефф. І подружились. Після 11 років творчих пошуків у їх головах визріла ідея створити дещо особливе.
Заручившись підтримкою небесної сили, яка всім їм допомагає час від часу, і запасшись N-ою кількістю горячітєльного для розкриття свідомості, сіли творити. І сотворили… Проект отримав назву «Бастард». В той же час до них приєднались Эдік та 17-й, а згодом ВУлф і Гарік.
З перемінним успіхом група продовжує функціонувати, писати музику, вірші, пити горілку, грати на концертах, радіти життю незважаючи ні на що. Розпадатися не збираються, хіба що на атоми!
Дійові особи:
1. ДЖЕФФ він же Вітьок. Гітарист і все решта. Ельф, народжений в хащах Маєрівських лісів. Хуліган. - гітари, вокали, бокали.
2. ШЕЛЛ він же Шелл. Лірик. П`яниця. Тріпач. Філософ, народжений в славному місті Лємберг. Хуліган. - вокали, приколи, пісні.
3. ЭДіК він же Котик, він же Соняшник, він же Лемко. Ударник нєкоммуністіческого труда. Фанат «Перцовки» та жіночих форм. Хуліган. - барабани ,перцовка та усілякі неподобства.
4. ГАРІК він же УГарік, ПереГарік та таке інше Басист. Характер невизначений. Настільки загадковий, що сам для себе являється книгою за сімома печатками. - басы, вокали і пиво.
5. Господь Бог – небесна сила, яка всім їм допомагає та дає на перцовку - водку час від часу. Ще той хуліган…

www.bastard.lviv.ua