Cієра-Леонна
Cієра-Леонна

Cієра-Леонна

Місто: Фастів | Жанр: Поп-Рок

  • Подих вітру
  • Солодкий злодій
Фастівський гурт «Sierra Leone» - яскравий представник поп-рок музики в Україні. Коктейль із амбіційних, віроломних, талановитих особистостей, музика яких нікого не залишає байдужим. Від неї можна фанатіти, а приходячи на концерти, спілкуватися зі старими друзями або ж знаходити нових, можно ненавидіти й заздрити, але беземоційним стосовно неї ще ніхто не залишався.
Пісні «Sierra Leone» до країв наповнені чисельними почуттями: шаленим кохання, в якому є все: біль та страждання, радість та щастя; коханням, яке не обовязково має бути до людини протилежної статі. Свобода думок, індивідуальність, харизматичність. Кожна композиція - це окрема розповідь, маленьке життя з океаном емоцій, що завжди знаходить свого слухача. Ця музика для людей, які їздять на роботу в метро чи на мерсі, ходять на рокові, гламурні і не зовсім тусовки, для людей, які живут по правилам та без них, але неодмінно щиро любять це життя, намагаючись зберегти кожен його момент.
Чому «Sierra-Leone»
Своєю назвою гурт зобов'язаний невеликій країні на заході Африки, яка впродовж довгого часу була колонією Великої Британії. Мешканці Sierra Leone (в перекладі з португальської «країна левів») відомі своїм революційним характером. Волелюбні громадяни під вічним дивізом «Єдинство-свобода-справедливість», вели невпинну боротьбу за право існувати на геополітичній карті світу і нарешті досягли свого – в 1961 році Велика Британія визнала поразку, і разом з тим незалежність Sierra Leone.
«Sierra Leone»…назва вже приваблює своєю загадковістю. Проводимо історичну паралель… і ось, вирішено – яким би довгим не виявився шлях до успіху, колектив музикантів із невеликого містечка Фастова мужньо його пройде, не зраджуючи своїх мрій та висловлюючи свої амбіції виключно через інтелектуальну музику.
Діяльність
Концерти «Sierra Leone» - це завжди вищий класс. Команда готується до них старанно та відповідально, вирізняючи кожен виступ особливою родзинкою. Поведінка на сцені, контакт з аудитарією, виконання старих та презентація нових пісень. Гурту зазвичай пропонують спільні виступи інші яскраві представники шоу-бізнесу та організатори концертів. Тривалість виступу, на який може розраховувати замовник - година, плюс пара пісень за проханням залу. Публіка завжди в захваті від шоу, яке створює «Sierra Leone».
На рахумку музикантів виступи на різних фестивалях: «Рок проти СНІДУ», «Рок проти наркотиків», щорічний фестиваль Тарас Бульби 2008,
нічних клубах «Disсo Radio Holl» (Київ), «Софіт» (Ірпінь); на благочинних акціях (арт-клуб «Пивна бочка»), клуб "EGYPT". Участь у проекті "Zачёт" а також неодноразові сольні концерти в арт-кафе «Філін». І це тільки початок… завжди залишається майбутнє, на зустріч якому гурт «Sierra Leone» прямує без страху та з непорушною мужністю в серці.


Про себе, наші пісні та плани
Колектив «Sierra Leone» велика дружня сім'я.Офіційно датою створення колективу можна вважати травень 2008 року,Склад гурту: Олександра Журба (вокалістка), Чеберко Андрій(барабани),Олександр Леоновий (гітара),Швець Сергій (клавішні),Коляда Дмитро (бас-гітара),Зелений Сергій (Звукорежисер) . Ми любимо збиратися разом, шуткувати, розповідати різні історії, підтримувати та критикувати один одного, обговорювати нові пісні, виступи, вчитися на помичках та знати собі ціну. Нам подобається досягати поставлених цілей і ми точно знаємо, що наша музика є відзеркаленням багатьох людей.
Про що пісні «Sierra Leone»
«Океан» - позитивна пісня про те, як небезкінечене кохання, але життя все ж продовжується. Про те, як легко потрапипи в бурхливий океан емоцій, а потім знайти сили й вирватися із нього, залишаючись вірним собі.
«Біль» - пісня про те, що кожен переживав і, можливо, навіть не один раз; про біль, яку відчуваєшь, коли тебе залишає кохана людина…і ти відпускаєшь її, але вона назавжди лишеється в твоєму серці.
«Хочешь» - джазовая композиція про сильну жінку, яка знає, чого вона варта, розуміє свої бажання і виконує їх, не звертаючи увагу на перепони та негаразди. Вона з легкістю викреслює зі свого життя людей, яким там немає місця.
«Подих вітру» - лірична композиція: серце може вічно зберігати сильні почуття, яскраві моменти, невмирущі спогади…тому твоєму коханню не обов'язково бути поруч з тобой – воно вже й так назавжди в твоєму серці. Один із законів любові – твоя друга половинка має бути щаслива, хай навіть не з тобою. Іноді треба бути для неї ангелом-охоронцем, непомітним, але таким вічним.
Наші плани
На даному етапі, швидкими темпами йде запис прем'єрного альбому, який має побачити світ наприкінці червня
. Також, в найближчому майбутньому, плануються зйомки дебютного кліпу гурту на пісню «Подих вітру».
«Sierra Leone» планує підкорити вершини «західного» шоу-бізнесу. Можливо, для когось це утопічна мрія, але ми твердо впевненні в європейскому визнанні.
Контакти
Електронна адреса гурту:
Greengray55@mail.ru
Менеджер
Зелений Сергій
+38093 775 33 63
+3 8097 716 03 06