Atlanta

Відгуки

gringov | 12.02.10 22:28:33
недаделка
punker_vague | 28.10.08 17:18:23
послухав "На Краю". сподобався тіки перший ріфф
drive | 18.05.08 02:15:23
Хм.. А ви предсказуємі :)))
Atlanta

Atlanta

Місто: Львів | Жанр: alternative

  • На краю
Рік заснування: осінь 2005 р.

Все почалося з трьох хлопців Слави, Паші та Андрія. Вони вчилися з першого класу разом, кожен займався своїми справами і ніхто і не міг подумати проте, що колись вони будуть грати в одному гурті. В'ячеслав вперше взяв гітару в десять років, але так як він змалку, під впливом батьків, слухав стару британську та американську рок-музику він за невеликий проміжок часу навчився дуже добре грати на ній. В тринадцять років у нього з'явилась ідея зібрати рок-гурт і тут двоє хлопців, яким було всього по дванадцять-тринадцять років, приєдналися до цієї задумки. Цих хлопців звали Паша та Андрій. Паша почав вчитися грати на басі, а Андрій сів за барабани. Деякий час вони вчилися та зігрувалися і в результаті утворився гурт під назвою Spit–Fire. Це було схоже на якийсь простий хард-рок. І літом 2005р. вони в перший раз виступили на фестивалі «Народний талант», все в них вийшло дуже не погано.
Потім до них приєднався клавішник Волошин Костянтин і своїми фантастичними звуками скрасив їхню музику – це призвело до зміни стилю в сторону психоделіки, їхня музика стала більш дорослою, мелодичною і змістовною. Взагалі пісні стали схожі на творчість гуртів 70-их років, таких як “Pink Floyd”, “YES”. І тому хлопці вирішили змінити назву, дитячі спроби Спітфаєру стали складною та авангардною музикою, яку грав НОВИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ГУРТ «АТЛАНТА». І перший їхній виступ відбувся літом 2006-ого у м. Шепетівці на рок-фестивалі «Шепіт Року». Але на «обкурених та п'яних панків» їхня музика не справила враження. Хоча їхня перша спроба не виявилася вдалою, «атланти» не зупинились, а тільки почали більше працювати. Вони написали багато нових пісень, займалися їхнім аранжуванням, і вдень, і вночі не клали своїх гітар. Дізнавшись про наближення фестивалю «Червона рута», хлопці почали ще більше працювати і 25 листопада вони вийшли на сцену Хмельницької філармонії і відігравши там дві свої пісні «Новий День» і «Прощавай» отримали третє місце. Так почався шлях цього квартету…
В жовтні 2007 року «Атланта», дізналася, що вона повинна їхати на участь у другому турі «Червоної Рути» в столиці України м. Києві. «Атланти» підготували чотири пісні «Новий День», «Прощавай», «Питання», «Вигнанець» і поїхали на фестиваль. Виступивши там, вони не отримали місць, але набрали ще більше досвіду на сцені та отримали велике задоволення від участі у всеукраїнському фестивалі. Я надіюсь, що це ще далеко не кінець історії гурту під назвою «Атланта».
Склад гурту :
Слава – гітара,основний вокал;
Паша – бас-гітара,бек-вокал;
Костя – Клавішні інструменти;
Андрій – ударні.