Кула

Відгуки

ВОНА | 10.07.09 16:57:41
ШКОДА ЩО ВИ ВЖЕ НЕ ІСНУЄТЕ((( БО ЛИШЕ НЕЩОДАВНО СКАЧАЛА В ПОДРУГИ ВАШІ ЗАПИСИ І МЕНЕ ПРИПЕРЛО))))
kula | 01.02.09 15:28:40
мда…подібного гону не сподівався…
виявляється неіснуюча команда,щей шукає басиста…
ви женете по чорному…команда 6 років як не існує…
У Львові фактично проживає і продовжує творити Серожа,і просто тусує Круглий…
Дартаньян вже скоро 3 роки як працює і живе в Варшаві (лабає теж щось там без фанатизму),Тарік живе у Києві,і працює де життя закине…
Так що ностальгія звичайно є…
LeZo | 14.05.07 22:35:28
курва хлопці грали файну музику…жаль тіки шо грали,а не грають…
Кула

Кула

Місто: Львів | Жанр: рок | Гурт не діє/розпався

Сергій „Шланг” Нестеренко - гітарист;
Юра „Дартаньян” Ксенюк - бас-гітара;
Володимир „Круглий” Томаш - вокал;
Тарас - барабани;

Спочатку була команда „Alice Transcendentic”. Сергій Нестеренко (вокаліст „Контрабанди” і гітарист „Кари”) познайомився з Андрієм Каберем. Вони створили перші пісні. Завдяки Сан-Саничу сергій познайомився з Володимиром Томашом і у 2000 році створилась група „Кула”. Першим барабанщиком групи був Саша Сокол. Перша їхня пісня називалась „Льодоходи”. Через певний час гурт змінив барабанщика. Другим барабанщиком став Тарас. З ним вони записали три пісні, дві з яких були новими: „Кома”, ”Шозафака”. В липні вони записали дві демо переслідуючи ціль потрапити на фестиваль „Нівроку 2000”. Запис був створений на студії Gold Lion. Вони були записані звукорежисером Андрієм Войшиком.
Перед самим фестивалем басист приніс демки в оргкомітет фестивалю, де їм сказали, що вони молода і недосвідчена група і на фестиваль не попадуть. Але після прослуховування вони без заперечень дали дорогу молоді. В кінці вересня 2000 року група „Кула” виступила на фестивалі „Нівроку” поряд з такими групами як „Чорний Вересень”, „Годо”, „Димна Суміш”. Кульмінацією фестивалю була шалена п'янка.
Після фестивалю почались проблеми з грою басиста. Тоді гурт взяв нового басиста Юру Ксенюка, котрий крім того грає у гуртах: „Базука Бенд” і „Неон”. Вони починають перероблювати матеріал, після чого через місяць є можливість виступати з нормальною концертною програмою. В тому ж складі група записала дві нові речі: „Локомотив” і „Без Слів”.

На даний момент група шукає басиста, який би відповідав колективу як за професійними запитами, так і за людськими якостями.

У майбутніх планах гурту записати 666 альбомів на студії „Road Runner”, познайомитись з Кайлі Міноуґ і Муслімом Магамаєвим.