Affekt

Відгуки

Jamdrummer | 27.01.13 18:31:45
Сцена, світло , звук
http://vk.com/vbsound
Якщо зацікавить …звертайтесь)
Affekt

Affekt

Місто: Львів | Жанр: melodic-gothic-doom

На початку 2004 року Богдан, Юрій і Дмитро зібрали нову металеву формацію. Опісля декілька місяців група отримала характерну назву "Affekt"(Афект). Спочатку певної прихильності до якогось стилю не спостерігалося, але назва дуже точно підходила до музики групи - важкою, гучною, різноманітною, мелодійною, емоційною. Перший виступ відбувся вже в лютому 2004 року на фестивалі "Рейвах", де "Афект" виділявся на тлі переважного панк-групп явним ухилом убік power-metal і красивими гітарними пасажами у виконанні Богдана.

Все б добре, але не було постійного складу. Богдан, Юрій, і Дмитро складали ідеологічний кістяк "Афекту", а ось з ударником і басистом були проблеми. Саме цим і пояснюється не дуже активна концертна діяльність. Але кожен виступ викликав фурор, що відзначали не тільки фанати групи, але і далекі від сповіданої "Афектом" музики люди.
Літом 2006 року група робить конкретний ухил убік gothic-doom. У серпні того ж року "Афект" записує demo-альбом, який швидко розповсюджується в андеграунді.

Весною 2007 року в групу вливаються Стас і Ігор, вони стають для "Афекту" саме тими учасниками, які бракувало групі. У такому складі "Афект" перемагає на "Рок Колізеї". У цьому ж складі "Афект" існує зараз, рветься в бій, щоб радувати поклонників і просто любителів важкої музики своїми творіннями в стилі twilight metal.
Affekt is coming!!!