N-44

Відгуки

farinhate | 21.09.09 13:46:30
давно розпались
B-staR | 28.04.08 12:14:03
скиньте ссилки з піснями!)
yoLkipaLkin | 22.02.08 11:34:19
Йоу !) Сваякі …
N-44

N-44

Місто: Львів | Жанр: pop-punk

9.11.2001 року троє аматорів з однією гітарою зібралися в холодному гаражі на окраїні міста…
Це було день народження гурту, поки що без назви, без повного складу, без інструментів, без вмінь. Пісні, написані вдома Котом та Бочком «вражали» складністю композицій, аранжування та змістом текстів. Так сталося, що через 3 тижні мав відбутися концерт.
З самого початку ми виступали і працювали досить активно… але пів-року після заснування Бок пішов до армії… Ми втратили барабанщика, збирались вдвох, щоб не забути як грати.

Назва… Найбільше впливав тоді на наш світогляд гурт «Король і Шут». Тексти перших пісень були таким невеличким закосом під них. І логічно, що назва мала бути з того ж «огороду». Перебирали сотні варіантів, поки Коту не наснився сон, де він купив на базарі касету з назвою «Княжий ГрадЪ», з піснями та складом гурту, де були вказані наші прізвища. Одноголосно вирішили так і назватись. На той час це було найкращим рішенням…було…
Після зміни стиля треба було міняти і назву… Одного разу гуртом гуляли в парку і вирішили назватися «Н-44» з тією фішкою, що цифри «44» можно було читати як букви «ЧЧ», а разом з буквою Н – ніндзя чотири черепашки, по одній з наших пісень… Мєга-назва…

Інструменти. Спочатку була одна гітара, «Музіма» виробництва Чехословаччини, з кривим грифом. Пощастило, що ми грали з Death- гуртом «Carnal Embodiment», в них було трохи радянського апарату, зо що їм велике ДЯКУЮ. На гітару була радіола, яка видавала драйв без будь-яких педалей. На бас, щось таке, що нагадувало більше радіо… Потім був Фендер, Йамаха, Гібсон і нарешті Ібанез…

Приміщення. Нам пощастило, що з гаражу ми швидко переїхали в теплу кімнату «Руського Блоку». Там ми успішно грали більше року, але згодом стали заважати молодому та перспективному хору білоруських бабусь, які постійно готувалися до різних виступів… Згодом ми домовились про підвал в нашій рідній школі. І влітку і взимку там було завжди тепло і класно. Учні дуже полюбляли прогулювати в нас уроки. Крім цього ми також дуже полюбляли пити там пиво. Логічно, що сталось палєво… Потім ми переїхали в приміщення фірми на 60 квадратів з окремим входом. В цьому раю ми граємо і по цей день.

Нарешті склад. Троє з нас було з самого початку… А ось з барабанщиком трохи не щастило… За всю історію їх було 5, поки ми не вирішили докорінно змінити підхід. На перший концерт ми знайшли Ємельянова Олександра, блюзмена/джазмена, який потім залишився за нами. Грав він непогано, але часто замість репетиції гуляв з дівчиною… Згодом за ударку сів Індєєц… Чесно кажучи, ми вже не пам'ятаємо, як його звуть. Він був дуже ексцентричним і навіть зіграв 2 виступи з нами. Після нього настала пора Руслана Клокова (барабанщика «Carnal Embodiment»). З ним наша музика збагатилася ритмами «Сепультури». Це був період розквіту Кішовських мотивів… Але Пабло Войцеховський приніс революцію в наш розвиток. З ним ми грали більше року і в той час стиль змінився на поп-панк. Він був першим драммером, з яким ми були друзями і проводили разом багато часу в лісах, на озерах. І все було б добре, якби знов не особисте життя нашого Паштєта… Його довелося замінити на … на щось… Цьому щось було 28 років, в нього була дружина, двоє дітей, класна кєпка, але багато бажання грати і витрачати гроші на інструменти. Єдине, що він трошки не вмів грати… Запис на студії показав це. Надія знайти нормального барабанщика була втрачена, тому наш басист Дух сів за ударку, бо втіхаря на протязі року вчився і дивився за грою Паштєта. Бас взяв в руки Марат Умаров, який не вмів, але дуже швидко вчився і підходив нам по характеру, зовнішності і по фен-шуй. J

Концерти. Це, мабуть, наркотик та бажана мета для будья-якого музиканта…хто хоч раз був на сцені, навіки потрапляє в її залежність. І головне не стільки сам виступ, скільки атмосфера приготування, поїздки, спілкування, настройки, і ,нарешті, пива. Найприкольніші поїздки були в Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький. В Хмельницький ми їздили разом з нашими друзями гуртом «Слеп». Вже в 8:00 в Рівному були пьяні. Потім ще 2 пересадки, концерт з 17 гуртів, ніч в концертному залі та барі просто на підлозі, хворий Дух, який був в шапці при температурі в 20 градусів. Романтика. Тернопіль та Івано-Франківськ заслуговують на окрему увагу J. В Тернопіль поїхали власним транспортом, виступили на GBOB, як завжди нам не вистачило пару балів для проходу в фінал (взагалі ми любили не добирати 2-3 бали J). Потім незабутня ніч десь на квартирі у дівчат, де Бочок познайомився з дівчиною Дульсінєєю, з вражаючою красунею-Тернопільчанкою.
В Івано-Франківськ їхали перед новим роком теж власним транспортом. Виступали перед Флітами. Дуже гарно все і класно було, новорічна атмосфера, непоганий прийом, звук. І як завжди ніч з дівчатами на якомусь офісі… Одна з них була ще більш вражаючої краси, але її спроби оволодіти нашим басистом Андрієм закінчились без успіху… Це маленька доля зі всіх виступів- це був Львів, Володимирець, Дубно, с.Маяки, Рожище, Рівне, Луцьк… Будемо працювати над поповненням цього списку.