Vox populi

Відгуки

cookie | 16.12.10 01:48:29
і шо ви там? коли концерт у Львові?
BURN | 04.07.09 21:14:18
Ви супер!
Barma | 09.06.09 10:03:26
Нарешті!!!Ромко Маладца!!! Нарешті тут!!Нарешті Записи!!УРА!Ви супер!
Осад Грішний | 10.02.08 11:43:59
Ей, дійсно, шо то за візитка така?! Хай Скеля шось напише, а то зовсім нудно.
Ухгорбатий | 19.01.08 16:54:16
Домік,це все,що ти мож сказати про Вашу групу?а де група підтримки,невід"ємна на Ваших концертах?
<no_name> | 15.01.08 19:27:29
&quot;ЛЯЛЬКА&quot; чекає Вас у гості! Приїжджайте швидше!
фактично сама | 13.08.07 15:43:17
&quot;…трамвайна колія зигзагом…&quot;:)…обожнюю цю пісню…
romko321 | 25.07.07 12:52:52
вітаю вас з появою в інтернеті. Для мене - ви сама краща група у Львові, хоча ви і не зі Львова))))
Vox populi

Vox populi

Місто: Жовква | Жанр: rock'n'roll

  • Трамвай
  • Запам'ятай
  • Берестечко
  • Володар
  • Осінь
Гурт “Vox Populi” був сформований у м. Жовква 17 жовтня 2000 року. Перший склад гурту складався з трьох чоловік: Роман Скеля (1979), Володимир Руліцький (1983), Свинчук Назар (1983).

Початок творчого процесу складався з акустичного варіанту (три акустичні гітари) обробки творів, які написав Голінка Остап, а музику Роман Скеля.

В листопаді гурт дізнається про початок відбіркового туру фестивалю «Червона рута» і подає заявку на участь. І як не дивно, 9-11 грудня 2000 року, новий колектив попадає в резерв учасників, які мають право попасти в півфінал фестивалю.

Перед новим 2001 роком гурт знаходить технічні засоби для гри в електричному варіанті.

Свинчук Назар сідає за барабани, Руліцький Володя за бас-гітару, а Роман Скеля – вокал і як завжди за електричну гітару (Свинчук Назар закінчив музичну школу гри на барабанах, а Руліцький Володимир – клас скрипки тієї ж школи). Новий рік вони проводять в новоспеченій «студії-каптьорі» граючи до кривавих мозолів.

Перший офіційний виступ гурту в електриці відбувся в смт. Куликів (2001 р.) на місцевій дискотеці (якщо не вважати не відбувшийся концерт гурту “Vox Populi” та гурту «Мандри» в Новому Роздолі у грудні 2000р.).

Надалі гурт грає в межах району на дискотеках, в районному Народному домі та будинку Школяра завжди стикаючись з проблемою оренди апаратури (дякувати Богу багато лабухів у Жовкві). Через рік гурт знає кожен музичний «апарат» лабухівського типу.

В березні гурт дізнається, що пройшов з резерву у півфінал фестивалю «Червона рута» і посилено починає готуватися до виступу.

Спонсорську допомогу «Vox Populi» дістає від завідуючої відділу культури району п. Лесі Терещук та від Жовківської художньої майстерні ковалів, де працював Роман Скеля та Володимир Руліцький.

Виступ проходить вдало, гурт попадає до фіналу фестивалю і здобуває право на звання дипломатів фестивалю «Червона рута» 2000-2001рр.. На жаль гурт відмовляється від запису виступу і вважає, що гроші, які потрібно заплатити за звуконосій, краще потринькати на пиво…

Надалі гурт зустрічається з проблемою оренди апаратури, в пошуках якої бере участь у фестивалях «Крутозлам» Червоноград 2001р., «Розточчя» Жовква 2001-2002рр., ф - ль «Релігійної Пісні» Крехівський монастир 2002-2003рр..

В 2003 році гурт стає співзасновником фестивалю «Рок проти СНІДу та наркоманії» у м.Жовква. За час проведення п'яти фестивальних років до Жовкви приїжджають такі гурти, як «Оратанія», «РБГ», «Ніагара», «Абукасимові капці», «Green sailends» та інші.

На межі того ж року, гурт вперше засвітився у клубі-кафе «Лялька», де з часом стає «своїм» гуртом і часто там виступає.

Після одного з виступів “Vox Populi”, їх помічає Богдан Дзюнька і запрошує на фестиваль «Рокотека 2003».

В 2004 році до гурту приєднується вокаліст Тарас Різняк (Домік) і своїм потужнім вокалом додає гурту якості звучання. На концертах Домік запам'ятовується своєю яскравою зовнішністю та завойовує прихильність слухачів.

В 2005 році, по невідомих обставинах, гурт одночасно втрачає на деякий час барабанщика Назара, та бас-гітариста Володимира (перший йде віддавати свій обов'язок країні в армію,а Володя їде на заробітки в Італію).

Скеля та Домік невдовзі знаходять в минулому барабанщика «Скіфи» - Гору Толіка, та в підтримку приходить бас-гітарист гурту «Дивні» - Богдан Галайда. Знову процес аранжування відповідно змінюється і речі набувають трохи іншого звучання.

Гурт за час свого існування дає багато концертів по таких містах як Львів, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Рава-руська, Київ, Червоноград. Багато виступів проходить по клубах, на день міста, навіть на весіллях та фестивалях різного гатунку. Музика “Vox Populi” в основному в стилі блюз-року та під впливом хардового звучання «Deep Purple», «Led Zeppelin», «Pink Floid».

Велике значення гурт надає змісту у словах та намагається не створювати ілюзій «попси», відверто займається філософським трактуванням речей, які оточують нас в житті. Звертаючи увагу на реалії, гурт намагається донести до слухача суть та проблеми людства у всіх напрямках досвіду, який вони набрали за час існування.


Барабани: Назар Свинчук
Бас-гітара: Богдан Галайда
Соло-гітара і вокал: Роман Скеля