Манускрипт

Відгуки

_SenYa_ | 27.11.07 17:42:42
http://manuscript.at.ua/ - сайт посвященный творчеству группы Манускрипт и памяти Саши Коржова.
punker_vague | 23.04.07 00:06:27
ману руллззз
e | 31.03.07 04:51:51
корж вмер, це правда.
та не зрушилась з місця
гора фудзі.
Манускрипт

Манускрипт

Місто: Львів | Жанр: рок | Гурт не діє/розпався

  • Ты прекрасна,но мертва
  • Сон
  • Выйди в поле
  • Старий чарівник
  • Іван Петрович
Група "Манускрипт" була заснована львівським бардом Олександром Коржовим в 1995 році на базі
муз. училища.Одразу перша перемога на фестивалі автентичної музики "Срібна підкова" приносить групі багато шанувальників.

Перший склад:
О. Коржов - гітара, вокал;
Т. Гагауз - гітара;
Р. Драбина - саксофон;
Д. Трохимчук - бас;
В. Гумен - барабани.

Було зрооблено декілька записів на професійній студії і їх трансляція на радіо міста. В тому ж році група прийняла участь у фестивалях "Мелодія-95", "Рокотека", "Червона рута" і т. д. Але рівно через рік, зігравши останній концерт на другому фестивалі "Срібна підкова", група розпадається.
О. Коржов йде в підпілля і продовжує працювати над своїми піснями з багатьма музикантами міста Лева. В 1997 році була завершена робота над першим альбомом "Galaxy" і в 1998 р. він вийшов на студії "Гал-рекордс". О. Коржов вирішує зібрати постійний колектив і до нього приєдналися:
В. Демський - гітара;
А. Рачковський - бас;
Ю. Маріянчук - барабани.
В такому складі під наглядом менеджера О. Крадінова група "Манускрипт" записує на "Студії Лева" другий альбом "ПОП-А-БОЙМА". Зміна напрямку в музиці (а це перехід на панк-рок, індастріал, хард-рок, фанкі) приносить групі сккандальну репутацію. Концерти схожі на театр абсурду, знову виступ на телефестивалі "Мелодія-98", після якого групу взагалі перестали випускати на телебачення (доказали що є ще порох в порохівницях). Але хвороба лідера групи О. Коржова змушує замовчати команду на цілий рік. І тільки в 2000 році виступ О. Коржова на фестивалі "Рок-міленіум" поновлює рок-діяльність. Одразу всі хлопці засідають в студію "Gold Lion" і роблять декілька записів. Але фінансове положення не дозволило продовжити працю над піснями і група виступає на "Рокотеці-2000", за що отримує диплом.
Поїздки по львівській області не приносять грошей і бас-гітарист А. Рачковський їде до Києва на заробітки. Після чого у 2001 році приходить страшна звістка про його загибель. На 40-вий день відігравши концерт його пам'яті, О. Коржов заявляє про те, що ггрупа розпадається, та коли біль про втрату трішки загас, то О. Коржов збирає новий акустичний проект під тією ж назвою:
О. Коржов - гітара, вокал;
Г. Новіков - бас;
А. Трофімов - скрипка;
В. Демський - гітара, перкусія.
Повернення до фольк-року приносять групі "Манускрипт" нових шанувальників. Команда записує у власній студії "Ману" ще декілька альбомів і продовжує роботу над записами.

Дискографія:

Манускрипт:

"Galaxy" - 1995-1997;
"Поп-а-бойма" - 1998;
"Карма" - 2000;
"Ремонт голови" - 2000;
"Время и стекло" - 2001;
"96% капель на 69° засухи" - 2002;
"Unplugged-кислота" - 2003;
"Семь семян одиночества" - 2003;

Корж:

Сольний альбом "Манускрипт" - 2003;