Далі...

Відгуки

Bazzillio | 03.04.07 08:07:52
о, так правдоподібніше ))
Bazzillio | 31.03.07 10:31:02
перенести у мертві
Далі...

Далі...

Місто: Львів | Жанр: рок | Гурт не діє/розпався

Цю назву кожен інтерпретує по-своєму, достеменно не знаючи, як правильно ставити наголос (хвала Богу, варіантів лише два).
Самі ж учасники гурту “Далі…” наполягають на наголосі на першому складі, що символізує напрямок розвитку, творчий поступ.

Насправді, музиканти “Далі…” не є новачками львівської рок-тусовки. Хоча рік заснування гурту - 2001, повноцінна робота розпочалася трохи більше року тому, оскільки до того більшість учасників були задіяні в інших, відомих на той час проектах.

Отож, знайомтеся: Соломія Чубай - вокал, рушійна сила творчого та позатворчого процесів. Микола Єрега - гітара, „соло” гурту. Ромко Андріїшин - бас, запорука спокою під час музикотворення. Андрій Альфавіцький - барабани, стимулятор до дії.

Пісні “Далі…” - це відверта й особистісна проза Соломії та її музичне трактування музикантами групи.Раптові зміни і переходи, мішанка стилів свідчать про те, що група працює в режимі постійного пошуку, не зупиняючись на досягнутому. Часто після фінального акорду котроїсь з композицій слухача не покидає відчуття незрозумілості. Таку річ хочеться слухати ще і ще, щоразу дивуючись: як можна так формувати структуру пісні, поєднувати такі, здавалось би, непоєднувані гармонії. Саме тому музику «Далі…» важко охарактеризувати однозначно. Виконується цей коктейль у добротній манері невмирущого львівського року, але в цьому випадку, ”краще один раз почути, ніж сто разів прочитати”.