Assa

Відгуки

UniT | 09.09.09 21:03:18
но назва дурацька
Bazzillio | 07.04.07 22:51:54
хм, а зачьотна була група…
Assa

Assa

Місто: Львів | Жанр: рок | Гурт не діє/розпався

Стиль: unexpected error #703: unable to define, please come and see for yourself

Група створена в січні 2004 року трьома хлопцями з Львівської Політехніки на базі відчутної несумісності творчих душ з фізикою (як учбовою дисципліною). Каталізатором знайомства була спільна любов до холодного пива і свіжого повітря. На початку, існування дуже ускладнювалось відсутністю бас-гітари, драмера, репетиційної бази (крім того занадто щире захоплення алко-субстанціями призводило до часткової відсутності деяких членів гурту :).
Але, незважаючи на всі труднощі, учасники ознайомлювалися з музичними вподобаннями один одного, а гурт (на той момент „Злочин Ікара”) розвивався, планував спільну діяльність. Відбулося навіть декілька виступів із запозиченими барабанщиками (це майже призвело до конфліктів з іншими ВІА). Із тимчасовим залученням другого гітариста з`явилось своє приміщення, назва змінилась на „Lin-core”, та команда взяла курс на певний стиль написання пісень. Продовжувались пошуки ударно-ритмової складової, і ось, у серпні 2004 року з`явився сьомий, найулюбленіший і теперішній барабанщик, почалися справжні репетиції. Декілька доволі вдалих виступів, все ніби-то „зашибісь”, але внутрішні конфлікти знову гальмують розвиток гурту.
Після глибоких роздумів, поступово з`являється мудріша, самостійніша, впевнена у собі „ASSA”: 4 людини, 1 надія, багато творчого простору, світле продуктивне майбутнє… і ніяких обмежень!

P.S. чекайте на записи, шукайте на афішах, запрошуйте в гості…

Склад:
Андрій ”Сава” Савчин - бас
Олег Романов - барабани
Олександр Тарасенко - вокал
Сергій „Madness” Прокопович - гітара