Хвора

Відгуки

mob | 17.10.22 14:40:20
https://soundcloud.com/xbopa/sets/temho-cuhe
antin | 24.04.08 23:22:39
Жаоль шо розпалася… мені подобалась їхня музика… а Метелика і ще деякі пісні дотепер слухаю… =)
METEOR | 27.11.07 14:33:17
хз
Хвора

Хвора

Місто: Львів | Жанр: рок | Гурт не діє/розпався

Дата створення: осінь 2003 року

юзя… біти.барабани…kick#x#snare…
дімон. бассс …_…
вано.. голос…_ _ _ _… ++=
taрас. Cтруни…CGCFAD…
іван 2 семпли + вініли + кнопки

Засновниками цієї групи були Дмитро та Іван. Згодом до них долучився Тарас, з яким вони познайомились на вечірці у коледжі Труша. У них виявилися спільні інтереси та уподобання, тому вирішили створити хард-кор команду. Репетиції проводили на Погулянці, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Через певний час до групи прийшов барабанщик Йосип, от і тоді почалася справжня робота над створенням пісень.
Певні проблеми були із обранням назви групи. Були такі варіанти, як “Селезінка”, “Торн”, “Блокада Права”, “ОчіПальціГолова”. У кінцевому результаті вирішили зупинитися на назві “Хвора”, бо саме вона абсолютно точно відповідає творчості групи.
Взимку 2004 року відбувся перший виступ у “Старушці” на пластовій вечірці. Також концертували у Центрі творчості на Погулянці, у клубі “Далі”(двічі), просто неба у Парку культури (під час тижня субкультур у Львові).
На початку літа у групі з'явився “п'ятий елемент” - Іван Бредун, який додав до звучання “Хворої” різних електронних ефектів. Це ще раз підтверджує, що група не хоче зациклюватись на чомусь одному, а прагне постійно шукати щось нове, експериментувати зі звуком, а не заганяти себе у певні рамки.
Стосовно планів “Хворої” - то це, у першу чергу, бажання зробити демо-запис, який вони вже планують бозна скільки часу, адже у групи зараз назбиралося достатня кількість матеріалу.

contact: xvora_family@yahoo.com