я не згідний. адсорбція і гігроскопічність хоча б чіткі визначення мають. а інді і альтернатива ні. тим більше що альтернатива взагалі штучне і розмите, не прив"язане ні до чого поняття.
ага. ще існує водопоглинання, водопроникнення. філ зе діффренс?
так і з альтернативою припустим. в альтернативу записують все що можна і не можна, в ній може бути і пост-рок, і пост-панк, і нойз-рок.
із інді те саме по ідеї.
ти хочеш чяю і пластілін шоб десь недалеко валявся, в межах досяжності руки. і шоб коли тане сніг, то шоб він так тоненько дзюркотів з даху. і шоб ніхто не сварився і тебе ні в чому не звинувачував. от )
У англійській мові синій колір (англ. blue) символізує смуток, меланхолію, депресію, або просто стан глибокої задумливості, що стало причиною широкого застосування цього кольора в мистецтві (напр. окремий період в творчості П.Пікасо, блюзовий жанр в музиці і т.д. В області мистецтва англійське "blue" (а також фр. bleu) на українську традиційно перекладається, як "блакитний" ("голубий"). (Див. також Блакитний колір в мистецтві)
Синій колір сприяє вегетативному заспокоєнню, асоціюється з гармонією, спокоєм і безконфліктними відносинами. Фізіологічно він означає спокій, а психологічно - задоволення. Синій колір символічно відповідає флегматичному темпераменту, жіночності, емоційності, є втіленням ідеалу (звідси й синій відтінок романтизму), вірності і довіри.