Відбірковий "Тараса Бульби" 21 червня, вчора.
сокира
| 26
| Розділ: Враження | 22 червня 2005 17:38
Мені пощастило вчора понасолоджуватися рідною \"Лялькою\" і її гамняним пивом, а заодно послухати коєшо, про шо я зара і вставлю тут свої 5 пальців.
Попереджую: мої враження субйективні, на істинність не претендують, але до мене варто прислухатися
Першою виступала ІНКУНАБУЛА.
Красіво, оригінально, різнобарвно. Слова, як завжди, нерозбірливо, з вини \"Лялі\".
Звучали зіграно, впевнено, не побоюсь сказати навіть професійно. Видно, що готувалися і взагалі молодці.
Наступна - ХВОРА.
Багато було про цю групу відгуків. Не пригадую, чи чула їх раніше. Якщо так, то раніше вони грали так собі, бо не запам\'яталися. Але вчора було класно. Драйв, потужний вокал, звуки струн зачіпають нутро. Теж молодці, хоча дещо з меншої букви, ніж ті, що перед ними.
БАСТАРД.
Цікаво, різноманітно, професійно, але нічого нового.
Можна поковбаситись зайвий раз, можна понасолоджуватись звуками на безриб\'ї, але я б їх не вибирала.
КОДА.
Впевнено, інколи аж занадто, опрацьовано, але хоч би проблиск сучасності. Таке враження, що на концерт прийшла моя бабця, шоб замолодити діда. Бабці би сподобалось. Мені не дуже.
КОЖНОМУ СВОЄ.
Крім філософської назви, ще й непогана музика. Молоді люди, молода кров, сильно зіграли, пйать балів. Хоча можливо, своє враження справив контраст із попередніми двома.
Отакето, браття, робилося.
Хто не чув, я не вінавата.