ше б вони були максимально доступними, а так то ставлюсь позитивно. Взагалі, класно було б, якщо молоді прогресивні групи чи виконавці самі створювали такі лейблию. Так робили ше 15 -20 років назад в Америці і результат мають суперовий.
Лейблів достатньо. Від великих Sony BMG (представництво німців в Україні), Moon records, Lavina music і до менших. Усі приймають демо-матеріали гуртів. Наприклад, Мун дає відповідь протягом двох неділь чи зацікавив його матеріал чи ні (це офіційно, а на скільки може розтягнутись "відповідь" - не знаю, бо не пробував). Проблема не у відсутності лейблів в Україні, бо такої проблеми не існує (хіба б більше незалежних лейблів), а у відсутності платоспроможності-зацікавленості в музичному матеріалі-музичній культурі-жлобстві покупця-споживача в Україні. Наприклад, те ж представництво Соні має завалені продукцією склади. У нас розвинено піратство і задох..я жлобів чи людей, яким фінонсово легше купити піратський сд за 10 грн чи скачати альбом в неті. Будь-який лейбл - це не фонд допомоги музикантам, а комерційна структура, націлена на отримання прибутку. Дєньгі правят мірам.
Якщо цікавить перелік лейблів, зайди на сайт київського рок-клубу, там є неповний. Є ще сайт шоубізу, але там платна інформація, зате перелік великий.
В принципі, якщо ти музикант і ставиш питання “чи є в Україні лейбли?”, думаю, тобі ще рано подавати ваші матеріали на лейбл. Та зрештою, то не моя справа, хочеш – подавай.