Грандж-рокери “Женя Скрудж” презентували сингл “Нові Боги"

Грандж-рокери “Женя Скрудж” презентували сингл “Нові Боги"

| 0 | Розділ: Музичні релізи | 22 жовтня 2018 14:38

Музиканти чернігівської грандж-формації “Женя Скрудж” продовжують поступово публікувати все новий і новий музичний матеріал зі своєї майбутньої платівки. Кілька днів тому побачив світ черговий студійний сингл під назвою “Нові Боги”, який, як і його попередники, увійде до альбому “Маніфестор”. До слова, черговий лонгплей музиканти анонсували ще в листопаді минулого року, представивши перший сингл з нього – “Треба Спати”.

Слухати новий сингл: https://soundcloud.com/jenia-scroodge/zhenya-skrudzh-nov-bogi
Як і обіцяв лідер команди Женя Бондаренко, всі композиції майбутнього альбому так чи інакше будуть ідейно об’єднані навколо одного ідейного стрижня – людини, яка не підпорядковується загальноприйнятим правилам, людини, яка щораз знаходить в собі сили та надзвичайну енергію аби змінювати світ навколо.

“Цей трек я присвячую людському прогресу душі, її переродженню, досвіду який отримує людина та її душа. І так, одного разу, при повному усвідомленні себе і особливості душі, всі ми станемо богами, новими богами”, – написав Женя в анотації до треку в соціальних мережах.

Людина завжди прагнула до пізнання своєї природи, свого місця в цьому житті. Саме про це новий трек чернігівських рокерів.

“Скільки себе пам’ятаю, давно відчував, що ми несемо свою душу на дуже крихкому підносі, можна навіть сказати на блюдці… І наша мета пронести всю нашу душу через все життя, не обронивши її, не заплямувавши. Пізнавши її, ми всі переродимось далі і продовжимо цей шлях.

Всі ми маємо відкрити в собі душу, пізнавши наскільки хиткий шлях веде людину до самопізнання. Чиста совість – чиста душа… Ось про це я вирішив написати пісню…

Я – Маніфестор і для мене важливо лишити слід, свої плоди, і я маю на увазі не лише музику. Я давно зрозумів, що все що я роблю, я роблю для себе, проте в той же час для мене важливо цим ділитись, важливо, щоб ті кому буде потрібно, змогли це відшукати”, – розповів Женя для порталу UA ROCK: Музика-Доступна.

Музиканти зізнались, що сам трек з’явився доволі давно, а слова до нього написала Марія Устименко, яка долучилась також до створення тексту другого синглу з альбому ”Маніфестор” – «Цілуй або кусайся».

“Взагалі мене дуже тішить той фактор, що сьогодні я граю стару музику. Мені подобається як змінюється світ і я розумію, що все сам так, як має бути (усміхається)”, – додає Женя.

Врешті хлопці підтвердили, що майбутній лонгплей буде презентовано потреково, отож, шанувальникам творчості колективу потрібно набратись трохи терпіння та чекати на нові релізи.
Хочеш відповісти? Авторизуйся!