1) Ukrainian English; 2) Описова музична аналітика.
Ezer
| 55
| Розділ: Інше | 15 жовтня 2015 23:44
Хочу одним постом охопити зразу кілька тем.
От е постійно говорить про погану англійську вимову в українських співаків (чому слово "співак" звучить мені так не круто?). В мене вже аж комплекс розвинувся, бо вона справді…але стоп. Чому не така, як ми звикли чути, означає погана? Стоп, сказала я.
Вона не погана, вона характерна, при чому у всіх українських музикантів, тобто вона має спільні ознаки.
Чому існує Australian English, American, Canadian, Scottish і т.д. а Ukrainian English не може існувати? Бо про це ще ніхто не заявив.
Так от, заявляю, що з цього моменту я визнаю існування Української Англійської, яка має свої характерні ознаки.
Тобто ви можете вільно говорити і співати нею, і не соромитись свого акценту, бо відтепер це не баг, а фіча.
Якщо хтось буде критикувати, - посилайтесь на цей пост.
Це раз.
Говорять також багато різного про українські гурти, - але мало де можна почути/почитати деталізовану і всеохопну описову аналітику щодо того, що відбувається на українській сцені, а саме на сцені андеграундній (тобто тій, яка не представлена на телебаченні). Мені здається, що музична аналітика зараз є дуже актуальною, вона дозволила б не втратити цілий пласт української музичної історії (а ми її втрачаємо), здебільшого вона залишається в пам'яті окремих людей та в непопулярних джерелах. При чому все, що потрібно - це всього лиш описувати. Це стосується як написання враження після концерту, так і детальної аналітики музичних процесів, з прив'язкою до місця і часу. Кожна деталь важлива. Чому гурти грають музику саме в таких стилях? Чому саме в Україні саме такі стилі популярні зараз, які є музичні хвилі, як вони розвиваються. Як історичні, політичні процеси впливають на андеграундну музику (а саме вона найшвидше реагує на зміни). Все це потрібно описувати, про це потрібно міркувати. Це, як на мене, правильний підхід до аналітики, не критичний, а описовий, який ставить запитання -чому так? і -яку користь це може принести?
Це два.
А три я забула. Мабуть, пізно вже.
Пишіть
Хочеш відповісти? Авторизуйся!