#Shine_Party @ L'UFT: Charlie, KEMI, So July 14/09

| 4 | Розділ: Події | 7 вересня 2014 13:08

Неділя, 14 вересня 20:00, Паб L'UFT

#Shine_Party - це унікальна подія, де на одній сцені перетнуться київські і львівські лайв-проекти, стиль яких є значно ширшим, ніж поняття "електроніка". Це потік з #electronic, #house, #nudisco, #triphop, #elektroclash і #pop #indie течій і багато іншого.

Столичний дует Charlie запрезентують свій дебютний однойменний EP, який видали буквально щойно, - 25 серпня на лейблі Ultravague Recordings. В Вікторії Якобчук і Миколи Макєєва відмінне відчуття стилю, та хочеться сказати коротко: це якісна музика!.. І продовжити слухати її в плеєрі.

Лейбл UVR також працює з львівськими So July, які після кількарічної перерви, 22 серпня, несподівано видали EP - White Line. Намір Миколи Максименка навідатись в Україну на початку вересня фактично дає змогу цьому концерту відбутись, і вокалістка So July, Юля Венчур, взялась за організацію.

Серпень місяць взагалі видався багатим на музичні відкриття - і таким відкриттям стали KEMI. Сильний вокал Катрін Дзігуа, що торкає найпасивніші нервові закінчення в поєднанні з танцювальною електронікою і яскравим виглядом телепортує вас в далекі галактики.

Продовження свята забезпечить діджей 1suponatime, який не дасть вам заснути до глибокої ночі;)

Вартість входу - 60 грн

При попередній реєстрації вартість входу - 45 грн
Зареєструватись тут ->
https://docs.google.com/forms/d/1oFjLB7oOTMsOSqFOlzTtcPsSBj_CuR_0ftQk7HJRKS8/viewform

Акредитація для журналістів ->
https://docs.google.com/forms/d/1zvxBIKCn73o1-kE3WcWjlHBHO527qQ9i2i1HuxTkAas/viewform?usp=send_form

Вк: https://vk.com/shine_party

Fb: https://www.facebook.com/events/578436185598483/
Хочеш відповісти? Авторизуйся!