Schecter Demon 7-FR і дофіга всього

| 19 | Розділ: Продам/куплю | 6 листопада 2012 13:58

1) Schecter Demon 7-FR SBK http://ua.muzsweet.com/Schecter-DEMON-7-FR-SBK
7 струн; корпус - махагон; гриф - клен; накладка - палісандр; 24 лади; Floyd Rose; мензура - 26,5; інкрустація - Gothic cross; звукознімачі - Duncan Designed Active HB-105;
Ядерна гітара для трушних металістів. Ти хотів нев"єбенний, розривний, сатанинський звук на жирних струнах? Тоді ця гітара саме для тебе. Подивись, в ній навіть є флойд для найкращих соляків в твому житті! Тебе заєбав басист - вижени його нахуй, адже в тебе тепер є зашибєнна 7 струна! В цій красуні активні звукачі, а це значить ще більше зла в твому звучані! Що ще тут додати крім того, що це гітара для спражніх мужиків!
Крім того, в зв"язку з моєю ахуєнною добротою, в комлекті іде пачка 7 струн Ernie Ball Super Slinky.
Ціна цього щастя - 3000 грн, але можем торгуватись.

2) Гітарний хай-гейн преамп SVS TD 2.1
О да, це саме той перегруз, який ти завжди хотів. Нормальна залізна хуйовіна з лампами, втикнись хоть в дідове радіо - звук всерівно буде, як в кращих домах Лондона і Паріжа. Компактність, зручність, злий перегруз і (ЙОБАНИЙ В РОТ) навіть блок живлення в комплекті. о щастя - 700 грн. Якщо разом з гітарою - віддам за 600.

3) Бас-гітара. Чоткий радянський самопал, такої точно ні в кого нема. Рознеси нахуй вікна в протилежному будинку цими ахуєно низькими частотами, та йопт, забий нею набридливого сусіда! Цей інструмент - це суцільні переваги. Всі твої друзі задритимуть томі, а дівчата оргазмуватимуть, як тільки ти витягнеш цю красуню з чохла. Саме з цією басухою ти станеш супер рок-стар! Пікча інклюдед, бо басуха, це така вєщь, яку можна понять, тільки коли граєш мєтал з пацанами і тьолками, яких знаєш давно! Ціна - 600 грн


4) Дісторшн BOSS HM-3
Да, це канєшно не преамп, але, ребята, ця педаль просто зашибєнна! Я б задоволенням розписав всі переваги цієї коробочки, але я вже втомився)
За це чудо - скромних 400 грн

5) Maximum Acoustics EM-3 TRIO
Доволі непоганий емулятор, набагато дешевший від конкурентів. Попри всі мінорні недоліки довго служив вірою і правдою, чудовий для гри вдома. Словом, рекомендую, особливо для не надто багатих гітаристів. =)
Ціна - 270 грн

6) Підсилювач ламповий, 80 Вт, 2 гітарні і 1 мікрофонний входи, вихід на штекер Jack. Для будь-якого опору колонки.
Колонка басова 250 Вт. Динамік 15" Tesla + 10" драйвовий, круглий фазоінвертор, бракує сітки щоб його закрити. (125 долярів разом)

7) Підсилювач ламповий, 80 Вт, 2 гітарні і 1 мікрофонний входи, вихід на штекер Jack. Для будь-якого опору колонки.
Колонка 150 Вт, динамік 15" Tesla з дифузором JBL
Колонка 150 Вт, динамік 13 " 150ГДН + пищалка (теж 125 долярів)

Ціна за весь апарат - 200 баксів, себто з суттєвою знижкою. Потребує мінорного ремонту.

8) Трекінгові черевики Montrail, розраховані на сурові гірські походи, зручні і надійні. Підошва Вібрам, мембрана горе-текс, 41 розмір. Майже не ношені 600 грн, можливий торг. Привезені з ЮСА, продаю, бо розмір троха не підійшов. Такої ж комбінації якості, стану і ціни більше не найдете.

9) Шкари військові, типу Дезерт комбат бутс. Так виглядає, що британські. Розмір 42. 200 грн. Заберіть, щоб місце не займали.

10) Гідрокостюм Ордана. Словом, всі хто займається водним туризмом (байдарки, каяки і так далі) - штука доволі якісна, в доброму стані. Комбінезон без рукавів, на ріст 170-173, в комплекті гідрошкарпетки. Разом 500 грн (новий тіпа такий зара дета 900).

11) Велосипед BMX для початківців. Важка рама, великі зірочки. Можна описати як "нєубіваємий". Збирає пилюку на стриху, віддам за 700 грн.

12) Дві пари кросів, якісні, але нахуй мені не потрібні. Мужскі - 41 розмір, Женскі - 39. Шо перші, шо другі - по 350 грн.


Можна тут в приват, буваю часто.
Двонити: 063-722-96-07 Святослав
Можна на мило: rolland88@gmail.com
Хочеш відповісти? Авторизуйся!