Вулиця Сергія Кузьмінського

| 55 | Розділ: Офтоп | 2 жовтня 2012 11:213-го жовтня, автору неофіційного гімну міста «Приїдь до мене у Мостиська», Сергію Кузьминському мало би виповнитися 50 років.

25 вересня, XXI сесією Мостиської міської ради VI скликання було прийнято рішення N3 про присвоєння назв вулиць у кварталі індивідуальної забудови в районі вулиці Годинівської у м.Мостиська. Вул.Проектована 5 отримала ім'я Сергія Кузмінського.

Офіційне відкриття вулиці та концерт пам’яті Сергія Кузьминського відбудеться у п’ятницю , 5 жовтня у центрі Мостиськ на пло
щі Ринок. У концерті візьмуть участь «Супер Вуйки», Мох і «Перкалаба», «King Size», «Абу-Касимові капці», «Гич оркестр» та колишні учасники «Братів Гадюкіних». Концерт вестиме Андрій Жолоб. Ініціатива відзначення 50-ліття Кузі у Мостиськах належить Мостиській міській раді, депутатам Мостиської міської ради, середовищу організаторів фестивалю «ФортМісія», ГО "Альтернатива", Компанії "АртМакс" та МО «Дзиґа».Організатори прийняли принципове рішення про неприпустимість політичної агітації на цій події. Підтримка заходу політичними діячами або чиновниками приймається тільки на умовах повної анонімності. Акція пройде за сприяння Мостиського хлібокомбінату, ФСК "Скала" та цегельного заводу"Промінь" . Музикантів пригощає ресторан "Оазис".
Хочеш відповісти? Авторизуйся!