WIZ-ART PARTY! Tape Flakes & Autofish (Live)

WIZ-ART PARTY! Tape Flakes & Autofish (Live)
Неділя, 29 травня 21:00, Динамо Блюз
Вхід: 30 грн, 40 грн - в день концерту

| 0 | Розділ: Події | 25 травня 2011 23:45

29 травня о 21:00 в клубі Динамо Блюз відбудеться заключна вечірка IV Міжнародного Фестивалю Короткометражних Фільмів Wiz-Art.

Після того як переможці Фестивалю будуть названі і всі фільми будуть переглянуті почесним журі, гостями та львівськими глядачами протягом чотирьох днів 26-29 травня, саме час буде розважитись на шаленій розривній Wiz-Art Party і попрощатись на рік з Фестивалем Короткометражного Кіно у Львові аж до травня 2012 року.

На вечірці виступлять спеціально запрошені з Києва гурти TAPE FLAKES і AUTOFISH.


TAPE FLAKES існують близько року і за цей час встигли зіграти у всіх київських клубах, зняти кліп і підготувати матеріал для дебютного альбому, який незабаром вийде у світ. Четверо музикантів влаштовують незабутні електричні танці під гітару і грають музику в стилях електропоп і фанк. Відеокліп під назвою Loose Control можна подивитись тут!

Музичний трек Tape Flakes “Much More” звучить в Офіційному відеоролику IV Фестивалю Wiz-Art.

Офіційні сторінки Tape Flakes:

http://www.myspace.com/tapeflakes

http://soundcloud.com/tape-flakes

AUTOFISH це електронний дует естонця Енно та українця Нікіти, які поєднують в своїй музиці біг біт, техно і енергійну синтезаторну психоделіку з елементами дабу та індастріалу в дусі The Prodigy та The Chemical Brothers.

Офіційні сторінки Autofish:

http://www.last.fm/music/Autofish

http://soundcloud.com/autofishБільше про Програму IV Фестивалю Wiz-Art читайте тут!Вхід на вечірку 30 грн. (передпродаж), 40 грн. в день події.
Квитки в клубі Динамо Блюз (вул. Стуса, 4), в магазині Стильний Львів (вул. Вагова, 15), а також в кабінеті Wiz-Art в Палаці Мистецтв (2-ий поверх)

http://wiz-art.com.ua/
тел. 0635615722
Хочеш відповісти? Авторизуйся!