Сирок
Winged_Twilight
| 64
| Розділ: Офтоп | 8 грудня 2010 0:28
Чьо там казати, я дуже-дуже люблю сирковий салат.) Точніше, любив. Це прікол ше з дальокого дитинства, пам"ятаю як його робила моя мама - часничок, майонез всьо такоє, ну ви поняли. Я думаю, багато хто знає про що я.
Так вот, приспічило мені сьоня зохавати такий солатєг. Пішов я сутрєца в магазін, затарився, прийшов дамой, замутив солат. Зохавав.
І думаю, шось воно блять не то, ну тіпа, вопшє не так як в дєтствє. Вроді всьо правильно зробив, а смак не той. Чесно кажучи, на смак вийшло як гавно
Ну менше з тим.
Поліз я в нєтрі і вот шо нарив:
------------
Юлія ХОРОШУН july-kh@mail.ru
Знайомі з дитинства плавлені сирки “Дружба” та “Янтар”, які були чи не найголовнішими лакітками, сьогодні можуть стати причиною алергії та харчового отруєння. На прилавках продовольчих магазинів можна знайти сирки на будь-який смак – від традиційних до сирків з різними наповнювачами. Та жоден із запропонованих виробниками продуктів не принесе організмові користі, бо виготовлено їх переважно із відходів та хімічних домішок. – Вітчизняні плавлені сирки виготовлено із відходів виробництва твердого сиру (тобто із зразків, які не вдалися) або з давнього сиру, який очищують від характерних ознак, наприклад, плісняви, – розповіла начальник сектору сертифікації харчової продукції управління у справах захисту прав споживачів Наталія Наконечна. – Їх плавлять, додають ароматизатори, підсилювачі смаку, консерванти, барвники. А щоб сирки тримались купи та мали однорідну структуру, а не розсипалися на гранули, до суміші додають так званий триполіфосфат натрію, тобто плавильну сіль. Використовувати цей інгредієнт в Україні не заборонено, та є норми, які визначають конкретну допустиму кількість солеплавника у продукті. Проте виробників контролюють рідко, тому вони, якщо у цьому є потреба, збільшують дозу шкідливої речовини. Відтак, що твердіший брусок плавленого сирка, то більшу кількість плавильної солі використав виробник, щоб його приготувати. І навпаки, що сирок м’якший, то менше в ньому триполіфосфату натрію. Підтримка вітчизняного виробника – запорука добробуту всієї держави. Але життям та здоров’ям краще не ризикувати. Відмовлятися від споживання плавленого сиру взагалі не варто, можна просто купувати імпортний аналог цього продукту. Річ у тім, що за кордоном про якість продуктів харчування дбають ретельніше, а виробники, аби не втратити репутацію на ринку, не ризикують додавати у свою продукцію небезпечні для здоров’я складники.
Ну, думаю, піздєц. Беру обгортку і чітаю склад:
--
сир жирний для плавлення
вода
маргарин
сир НЕжирний для плавлення
сир кисломолочний
жири рослинні
сироватка молочна суха
продукт соєвий
сіль-плавитель Е451, Е452
сіль кухонна
стабілізатор "хамульсіон" (Е415, крохмаль, Е410, Е412)
регулятор кислотності натрій двовуглекислий
без ГМО
Ровний і чоткій плавлений
подзалупний сирок. Житомир, кстаті.
і канєшно сука
БЕЗ ГМО!
Нє, шо б там хто не базарив, багато в чьому я рибу паддєрживаю. Ну калбаса паперова, то ше такє. Але ж не спаплюжене сирковє дєтство((
Вибачяйте за криву стотью, просто піздєц як упав настрій
Уважаємі рокєри, не беріть цеї хуйні.